تعمیر آبمیوه گیری


تعمیر آبمیوه گیری، امری است که برای بسیاری از مردم بسیار مهم است. به دلیل استفاده روزافزون از آبمیوه گیری، این دستگاه ها در طول زمان ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند که نیاز به تعمیر دارند. اگر دستگاه شما مشکلاتی دارد، می توانید به یک تکنسین آبمیوه گیری مراجعه کنید تا به مشکلات شما رسیدگی کند.

بیشتر تعمیرات آبمیوه گیری از طریق تعویض قطعات آسیب دیده انجام می‌شود. برخی از قطعاتی که معمولا باید تعویض شوند عبارتند از: شیشه آبگیر، دیسک، فیلترها، سرعت گیر، مخزن آب، کابل برق، شیر تنظیم، کارتریج، گیره و قطعات دیگر.

مشکلات رایج در تعمیر آبمیوه گیری

بعضی از مشکلات رایج در آبمیوه گیری شامل گیر کردن دستگاه، عملکرد ضعیف، سر و صداهای ناخوشایند، نشت آبمیوه از دستگاه، لرزش بیش از اندازه، داغ شدن موتور آبمیوه گیری و … هستند. شما با تعمیر دستگاه آبمیوه گیری، می‌توانید مشکلات خود را حل کنید و دوباره از دستگاه خود لذت ببرید.

همچنین، می توانید با رعایت توصیه های ساده مانند شستشوی منظم قطعات، استفاده از میوه ها و سبزیجات تازه و تمیز، جلوگیری از گیر کردن مواد در دستگاه، نگهداری مناسب از دستگاه و سرویس دوره‌ای، برای مدت طولانی از آبمیوه گیری خود استفاده کنید.

ما در ادامه این مقاله به رایج ترین مشکلات آبمیوه گیری و نحوه تعمیر آن می پردازیم.

صدا دادن موتور آبمیوه گیری

یکی از رایج ترین مشکلات آبمیوه گیری، صدا دادن موتور آن می باشد. برای عیب یابی آبمیوه گیری که صدا می دهد، موارد زیر را بررسی کنید:

 • گیر کردن میوه در تیغه که مانع از حرکت تیغه می شود.
 • خرابی موتور دستگاه آبمیوه گیری
 • داغ بودن موتور دستگاه آبمیوه گیری ‌
 • خرابی و معیوب بودن سیم رابط دستگاه آبمیوه گیری
 • خراب بودن بلبرینگ آبمیوه گیری

پس از عیب یابی آبمیوه گیری، باید در جهت تعمیر آبمیوه گیری اقدام کرد تا آسیب بیشتری به آن وارد نیاید.

 لرزش آبمیوه گیری و تعمیر آن

اگر در حین کار با آبمیوه گیری متوجه شدید که لرزش بیش از اندازه دارد، باید پیش از هر کاری از تراز بودن محل قرارگیری دستگاه آبمیوه گیری مطمئن شوید. اگر با رفع این مشکل، باز هم آبمیوه گیری در زمان روشن بودن لرزش شدید داشت، حتما در اولین فرصت در جهت عیب یابی آبمیوه گیری اقدام کنید. چون در غیر این صورت مشکلات آبمیوه گیری شما بیشتر می شود و به سایر بخش های سالم آن آسیب می زند

داغ کردن موتور آبمیوه گیری

 • اگر موتور آبمیوه گیری شما زیاد داغ می کند، احتمالا ولتاژ زیاد است که در این صورت باید ولتاژ را کنترل و آن را تنظیم نمایید.
 • علت دیگر داغ شدن موتور دستگاه این است که موتور آن نیم‌سوز شده است. برای رفع این مشکل باید موتور را تجدید سیم‌پیچی کرده و یا تعویض کنید.
 • اگر محور شفت اصلی از جای خود خارج شده باشد، موتور آبمیوه گیری داغ می کند.برای رفع آن باید قطعه را تعویض کنید.
 • یکی دیگر از علتهای داغ شدن و یا گرم شدن موتور دستگاه، این است که موتور بدون بار کار می‌کند. مطمئن باشید که میوه در محفظه وجود دارد.
 • بار زیاد یا اجسام سخت داخل محفظه از حرکت تیغه جلوگیری می‌کند و در نتیجه باعث داغ شدن موتور می گردد. برای این حالت به دستورالعمل وسیله در دفترچه راهنما مراجعه و کار دستگاه را بررسی کنید.

نشت آب میوه از آبمیوه گیری

نشت آب میوه از آبمیوه‌گیری به دلیل شکسته بودن ظرف داخل دستگاه،  کثیف بودن صافی و معیوب بودن واشرها اتفاق می افتد که در این حالت باید ظرف یا واشرها تعویض و صافی آن تمیز شود.

آبمیوه گیری بوی نامطبوعی می دهد

گاهی اوقات پس از روشن کردن آبمیوه‌گیری بوی نامطبوعی از آن بیرون می آید. این بو می‌تواند مشکلات متعددی در موتور را نشان دهد و به دلایل زیر ایجاد شود:

 • داغ کردن موتور
 • وارد شدن آبمیوه به داخل موتور
 • مرطوب بودن موتور

آبمیوه گیری به خوبی آب میوه ها را نمی گیرد

از دیگر مشکلات رایج آبمیوه گیری این است که آبمیوه گیری، آب میوه ها را به طور کامل نمی گیرد و تنها آنها را له می کند، برای رفع عیب آب میوه گیری موارد زیر را دنبال کنید:

 • یکی از مهم ترین مواردی که می تواند باعث رخ دادن چنین اشکالی در آبمیوه گیری شود، استفاده از میوه های له شده و خیلی نرم است که باعث گرفتگی فیلتر آبمیوه گیری و در نتیجه خارج نشدن آب میوه از آبمیوه گیری می شود.
 • اگر تیغه و صفحه زیر تیغه آبمیوه گیری اشکالی داشته باشد، نیز باعث می شود آب میوه به طور کامل گرفته نشود. تیغه آبمیوه گیری پس از مدتی کند یا دچار آسیب می شود که می توانید این مشکل را با تعویض تیغه رفع نمایید.
 • همچنین ممکن است فاصله بین تیغه و صفحه زیر آن زیاد شده باشد که در این صورت نیز آب میوه ها به خوبی گرفته نمی شود.

رفع مشکل روشن نشدن آبمیوه گیری

یکی از مواردی که برخی از کاربران در کار با آب میوه گیری با آن مواجه می شوند، کار نکردن دستگاه و روشن نشدن آن است.

روشن نشدن آبمیوه‌گیری می‌تواند به علت خرابی موتور آن باشد. دلایل کار نکردن آبمیوه‌گیری و خرابی موتور به صورت زیر است:

 • خرابی کلید روشن و خاموش دستگاه
 • قطع بودن سیم رابط
 • متصل نبودن برق دستگاه

برای رفع این مشکل، قبل از هر چیزی باید به اتصال برق دقت کنید و اگر نیاز است، سیم‌های رابط را تعویض کنید. اگر مشکل با تعویض سیم ها حل نشد، باید خرابی احتمالی کلید دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.

در نهایت، اگر مشکلات شما حتی پس از تعمیر دستگاه هم ادامه دارند، ممکن است که نیاز به تعویض دستگاه داشته باشید. که در این صورت، بهتر است دستگاه خود را به یک تعمیرکار معتبر بفرستید یا به فروشگاهی معتبر مراجعه کنید تا یک دستگاه جدید خریداری کنید.

در کل، تعمیر آبمیوه گیری می‌تواند به شما کمک کند تا دستگاه خود را در عملکرد بهینه حفظ کنید و بتوانید به راحتی از آبمیوه‌های تازه و شیرین خود لذت ببرید. بهتر است همیشه به راهنمایی تکنسین‌های حرفه‌ای و مجرب اعتماد کنید و از قطعات اصلی و با کیفیت بالا استفاده کنید تا دستگاه شما به طور بهینه عمل کند.

خدمات ویژه تعمیرات آب میوه گیری در فنی بلد

اولین قدم بعد از خرابی دستگاه، جستجو برای یک مرکز تعمیر آبمیوه گیری مناسب است. مجموعه باید از تکنسین های با تجربه و با سابقه کاری بالا استفاده نماید که هر سه ماه دوره های آموزشی جدید را سپری کرده باشند و دوم اینکه با توجه وجود قطعات، با کیفیت های متفاوت در بازار، استفاده از بهترین قطعه موجب می شود تا عمر دستگاه بالاتر رفته و کم تر نیاز به تعمیر آبمیوه گیری پیدا شود.

بهترین خصوصیاتی که مجموعه ی خدمات سرویس آبمیوه گیری ارائه می دهد به شرح زیر می باشد:.

 • پذیرش سریع درب منزل.
 • سرعت بالا در تعمیرات و تحویل فوری دستگاه ( ۲ تا ۵ روز کاری).
 • استفاده از قطعات با کیفیت و اصل.
 • ضمانت ۱۰۰ روزه بابت تعمیرات

مجموعه فنی بلد یکی از مجموعه هایی است که تمام خدمات بالا را ارائه می دهد و در هنگام پیش آمدن مشکل برای آبمیوه گیری می توانید با ما تماس بگیرید. تکنسین های متخصص در تعمیر آبمیوه گیری به سرعت مشکل دستگاه شما را حل خواهند کرد. کافی است روی آیکون موبایل کنار سایت کلیک نمایید و درخواست خود را مطرح نمایید.

نکاتی برای استفاده بهینه از آبمیوه گیری و جلوگیری از بوجود آمدن مشکل در آبمیوه گیری ها

علاوه بر تعمیر و نگهداری، بهتر است برای استفاده بهینه از آبمیوه گیری، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

پیش از استفاده از آبمیوه گیری، مطمئن شوید که میوه یا سبزیجاتی که قصد دارید استفاده کنید، به اندازه کافی سخت هستند. میوه‌های نرسیده، نمی‌توانند درست آب گیری شوند و باعث ایجاد مشکلاتی در دستگاه می‌شوند.

 • پیش از آب گیری، میوه یا سبزیجات خود را با دقت بشویید و خشک کنید.
 • در آب گیری از میوه یا سبزیجات سرد استفاده نکنید. بهتر است آن‌ها را در دمای اتاق قرار دهید تا دمای اتاق را بگیرند و سرد نباشند.
 • پس از استفاده از دستگاه، بهتر است آن را با دقت بشویید و تمیز کنید تا رسوبات از دستگاه پاک شوند.
 • بهتر است همیشه از میوه‌های تازه استفاده کنید تا بهترین عملکرد را از دستگاه خود بگیرید. استفاده از میوه‌های پخته و یا منجمد، می‌تواند باعث خرابی دستگاه شود.
 • در آب گیری، به میزان مصرف آب هم توجه کنید. بهتر است میزان آب را کمی کاهش دهید تا از طریق افزایش غلظت، آبمیوه شما مرغوب‌تر شود.
 • در نهایت، توصیه می‌شود که پس از استفاده از دستگاه، آن را خاموش کرده و پس از شستشو کاملاً خشک کنید.

با رعایت نکات فوق، می‌توانید از دستگاه خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و برای کاهش خرابی و افزایش عمر دستگاه، همیشه سرویس و نگهداری‌های دوره‌ای دستگاه خود را به خوبی انجام دهید.

در نهایت، اگر مشکلاتی در دستگاه خود تجربه می‌کنید و نمی‌توانید آن‌ها را حل کنید، بهتر است با تعمیرکاران مجرب و متخصص تماس بگیرید. این تعمیرکاران می‌توانند به شما کمک کنند تا به بهترین شکل ممکن از دستگاه آبمیوه گیری خود استفاده کنید.

خدمات دیگر

icon

فاطمی ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

لرزش شدید آبمیوه گیری درست میشه یا کلا خراب شده؟

icon

فنی بلد ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

موتور و کوبل آبمیوه گیری باید بررسی بشه

icon

mehran ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

هزینه تعمیرات آبمیوه گیری چقدر میشه؟؟

icon

فنی بلد ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

باید ببینیم مشکلش چیه بعد هزینه ش مشخص میشه

icon

ریحانه سادات ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

صفحه نمایش آبمیوه گیری روشن و خاموش میشه و استارت رو که میزنم فقط چند ثانیه کار میکنه چیکار کنم

icon

فنی بلد ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

مشکل از برد یا میکروسوئیچ آبمیوه گیری هستش

icon

ضحی ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

سلام من آبمیوه گیری رو روشن کردم هنوز هیچی داخلش نریختم بو میده از چیه؟

icon

فنی بلد ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

سلام دوست عزیز به احتمال زیاد موتور آبمیوه گیری شما نیم سوز شده و باید توسط تعمیرکار آبمیوه گیری تعویض بشه.

icon

شیرازی ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

خسته نباشید اگر دکمه های آبمیوه گیری کار نکنه باید چیکار کنیمم

icon

فنی بلد ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

دکمه ها باید تعویض بشن

icon

خادمی ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

موقع آب هویج گرفتن تفاله های هویج داخل آبمیوه هست وآبمیوه شفاف نیست چیکار کنم شفاف باشه و تفاله داخلش نباشه؟

icon

فنی بلد ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

صافی یا توری آبمیوه گیری رو باید تعویض کنید. اگر درست نشد برای تعمیر آبمیوه گیری مراجعه کنید مرکز معتبر

icon

زهره ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

سلام من داخل مخلوط کن آبمیوه گیری تکه های یخ و میوه ریختم ولی دفعه دوم که خواستم روشن کنم روشن نشد. ممنون میشم راهنمایی کنید

icon

فنی بلد ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

سلام با ریختن یخ داخل آبمیوه گیری به دستگاه فشار میاد و همین باعث میشه موتورش قفل کنه و روشن نشه برای رفع این مشکل باید میکروسوئیچ رو چک کنید.

icon

هانا ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

خسته نباشید ممنون از مطالب خوبتون من دیروز آب هویچ میگرفتم یهو آبمیوه گیری خاموش و هر کار کردم روشن نشد .همون موقع که می خواست خاموش بشه هم بوی سوختگی داد ممکنه سوخته باشه؟

icon

فنی بلد ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

ممنونم اگر بوی سوختگی داده که احتمال زیاد موتورش سوخته و باید تعویض بشه توصیه میکنم برای تعویض موتور آبمیوه گیری به مرکز فنی معتبر مراجعه کنید که با قطعات اورجینال تعویض کنن

icon

ناشناس ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

سلام من آبمیوه گیری که تازه خریدم رو روشن کردم آب گرفتم فرداش که روشن کردم روشن نشد چیکار کنم کمک کنید خیلی گرون خریدمش

icon

فنی بلد ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

سلام شما ابتدا پریز و دوشاخه را چک کنید سالم باشه و برق داشته باشید اگر مشکلتون حل نشد و پریز و دوشاخه هم سالم بودن میکروسوئیچ رو چک کنید میتونید با پیچ گوشتی فشارش بدید.

icon

sh.s ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

چرا آبمیوه گیری من نمی چرخه

icon

فنی بلد ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

مطمئن شوید که آبمیوه گیری شما به درستی مونتاژ شده است، زیرا برای روشن شدن آبمیوه گیری باید یک سوئیچ ایمنی فعال شود. حتماً چند پریز مختلف را نیز تست کنید و در صورت لزوم دکمه ریست را فشار دهید. در آخر، مطمئن شوید که سیم برق به آبمیوه گیری و پریز وصل شده باشد. اگر این راه ها امتحان کردید ولی بازم نچرخید برای تعمیر آبمیوه گیری اقدام کنید.

icon

فاطمه ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

چرا آبمیوه گیری من زیاد آبمیوه درست نمی کنه؟

icon

فنی بلد ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

اگر آبمیوه گیری کمتر از حد معمول آب می گیرد یا خمیر آن خیلی خیس است، ممکن است سبد فیلتر مسدود شده باشد. سبد فیلتر را بردارید و با آب و مایع بشویید. اگر سبد فیلتر همچنان مسدود است، به مدت 20 دقیقه در مخلوطی از سفید کننده و آب خیس کنید سپس به دقت بشویید.

icon

نسترن ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

سلام وقتی آب میوه میگیرم مقداری از آب میوه درون تفاله باقی می مونه چیکار کنم؟

icon

فنی بلد ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

علت اینکه کامل آب گیری انجام نمیشه اینه که سرعت موتور آبمیوه گیری پایینه، یکی از علتهایی که باعث کم شدن سرعت موتور می شه انتخاب سرعت پایین در دستگاه های دو یا چند کاره است.و علت دیگه نیم سوز بودن موتور هستش و همچنین معیوب بودن یاتاقان ها از علتهای دیگر کم شدن سرعت موتوره. برای عیب یابی آبمیوه گیری و رفع ایرادات بوجود آمده میتونید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا متخخصصان فنی بلد بهتون مشاوره و راهنمایی بدن.

icon

رستگاری ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

چگونه می تونم گرفتگی آبمیوه گیری را درست کنم؟

icon

فنی بلد ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

برای رفع گرفتگی آبمیوه گیری، ابتدا دستگاه را خاموش کرده و از برق بکشید. سپس آبمیوه گیری را جدا کرده و هرگونه خمیر یا تیکه های میوه را از تیغه و فیلتر جدا کنید. آبمیوه گیری را ببندید و دوباره امتحان کنید.

icon

سمانه م ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

آبمیوه گیری من روشن نمی شه، مشکل چیست؟

icon

فنی بلد ۲۱ ۰۲ ۱۴۰۲

مشکل ممکن است از سیم برق، موتور یا سوئیچ باشد. سیم برق را برای هر گونه آسیب یا شل شدن اتصالات بررسی کنید. اگر سیم خوب است، آبمیوه گیری را به پریز دیگری وصل کنید. اگر آبمیوه‌گیری همچنان روشن نمی‌شود، ممکن است موتور یا سوئیچ نیاز به تعویض داشته باشد که باید توسط فردی ماهر در تعمیر آبمیوه گیری انجام شود.

icon

farnaz ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

آبمیوه گیری را چگونه تمیز می کنید؟

icon

فنی بلد ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

پس از اتمام آبمیوه گیری، کافی است مقداری آب در دستگاه خود بریزید، درب آن را ببندید و موتور را روشن کنید تا آبمیوه گیری شما کاملاً تمیز شود. این فرآیند ساده اکثر مواد باقی مانده در محفظه آبمیوه گری شما را از بین می برد. همچنین با انجام این کار، بوی تند آن نیز از بین می رود.

icon

رامین ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

چرا موتور آبمیوه گیری صدا می‌ده اما نمی‌چرخه؟

icon

فنی بلد ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

در ابتدا بین بوبین و تیغه را چک کنید که چیزی بین این دو گیر نکرده باشه و مانع چرخش بشه. و سپس درصورتی که هنوز مشکل حل نشده و موتور آبمیوه گیره صدا میده اما نمیچرخه برای عیب یابی آبمیوه گیری باید بلبرینگ و بویین دستگاه را در صورت نیاز گریس بزنید و دستگاه را ببندید. و درصورتی که متوجه شدید این قطعات معیوب شدند تعویضشان کنید.

icon

fatemi ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

سلام هنگام آب گرفتن ، دستگاه لرزش شدیدی داره باید یکی نگهش داره تا آب بگیره چیکار کنم؟

icon

فنی بلد ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

ممکنه به خاطر این باشه که توری آبمیوه گیری تاب داره. چون موتور و توری دستگاه با سرعت زیادی می چرخند ، حتی کوچک ترین تاب در توری باعث میشه بالانس دستگاه بهم بخوره و لرزش شدید داشته باشه که با تعویض توری آبمیوه گیری مشکل حل میشه. یکی از دلایل دیگه لرزش آبمیوه گیری اینه که لاستیکهای لرزه گیر پاره شده. برای اینکه موتور توسط لاستیک های لرزه گیر به بدنه وصل میشه ، اگر این لاستیک ها معیوب باشن موتور آبمیوه گیری در جای خودش لق بوده و در نتیجه هنگام کار لرزش داره.

icon

مریم ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

خسته نباشید یه مدتیه در حین کار با آبمیوه گیری ازش نشت میکنه میشه لطفا راهنمایی کنید

icon

فنی بلد ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

نشت آب میوه از آبمیوه‌گیری به دلیل شکسته بودن ظرف داخل دستگاه، کثیف بودن صافی و معیوب بودن واشرها اتفاق می افتد که در این حالت باید ظرف یا واشرها تعویض و صافی آن تمیز شود. و در صورت نشتی دوباره با مرکز تعمیر آبمیوه گیری معتبر تماس بگیرید.

icon

سنایی ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

آب میوه به درستی از آبمیوه گیری خارج نمی شه، مشکل از چی میتونه باشه؟

icon

فنی بلد ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

اگر دستگاه شما کامل آب میوه ها رو نمیگیره و قطعه های میوه در ظرف تفاله باقی میمونه، تیغه آبمیوه گیری یا صفحه زیر تیغه رو چک کنید. اگر تیغه دستگاه کند شده باشه و یا خراب شده باشه، آب میوه به ‌طور کامل گرفته نمی‌شه. که باید تیغه رو تعویض کرد. همچنین ممکنه فاصله بین تیغه و صفحه زیر آن زیاد باشه.و فاصله زیاد مانع از آب‌گیری کامل میوه‌ها میشه. راه حل این مشکل اینه که چند واشر تنظیم‌کننده بر روی شفت موتور قرار داد.

icon

فروغ ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

آبمیوه گیری من روشن نمی شه. مشکل از چی میتونه باشه؟

icon

فنی بلد ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

روشن نشدن آبمیوه گیری شما دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. ممکن است مشکل از منبع تغذیه، سوئیچ معیوب یا سوختن فیوز باشد. سیم برق را بررسی کنید و مطمئن شوید که به درستی وصل شده است. اگر منبع تغذیه مشکلی ندارد، ممکن است نیاز به تعویض کلید یا فیوز داشته باشید.در کل برای تعمیر آبمیوه گیری باید به مرکز تخصصی مراجعه کنید.

icon

یلدا ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

آب میوه رو بعد از آبگیری تا چندروز میتونیم نگهداری کنیم؟

icon

فنی بلد ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

آبمیوه ها را می توان به مدت 24 تا 48 ساعت و حداکثر تا 72 ساعت در یخچال نگهداری کرد. هنگامی که نیاز به نگهداری آب میوه برای مدت طولانی تری دارید، باید آنها را فریز کنید. در صورت انجماد، توصیه می شود ظرف آبمیوه را خیلی پر نکنید تا فضایی برای آن ایجاد شود. حداقل ½ اینچ در بالای ظرف جا بگذارید.

icon

فنی بلد ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

هر نوع آبمیوه گیری باید بعد از هر بار استفاده تمیز شود. تکه های ریز خمیر می توانند به سرعت سفت شوند و بعداً جدا کردن آنها بسیار دشوارتر می شود. تمیز کردن سریع از کپک زدن و تولید بوی نامطبوع نیز جلوگیری می کند. یک پاکسازی پنج دقیقه ای را جزئی از آبمیوه گیری روزانه خود قرار دهید.با این کار کمتر به تعمیر آبمیوه گیری نیاز پیدا خواهید کرد.

icon

مهتاب ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

چند وقت به چند وقت باید آبمیوه گیری را تمیز کنم؟

icon

سماواتی ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

در کامنت قبلی فرمودید یخ نمیتونیم بریزیم داخل دستگاه آیا می تونیم آب بریزیم داخلش؟

icon

فنی بلد ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

هنگامی که آب گیری میوه ها را تمام کردید (یا حتی در بین آب گرفتن)، در حالی که دستگاه روشن است، مقداری آب داخلش بریزید. این به پاک شدن رنگ ها و طعم ها در دستگاه کمک می کند.

icon

نیوشا ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

سلام آیا می تونیم یخ را در آبمیوه گیری بریزیم؟

icon

فنی بلد ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

ریختن چیزهای سخت در آبمیوه گیری برقی آسیب شدیدی به دستگاه وارد می کند و در نتیجه طول عمر آن را کاهش می دهد. تکه های یخ یا اقلام سفت مانند نارگیل و میوه های کامل را قرار ندهید. میوه ها را قبل از گذاشتن خرد کنید.

icon

فرنوش ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

چگونه بفهمیم که آبمیوه گیری نیاز به تعمیر دارد؟

icon

فنی بلد ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

اگر آبمیوه گیری شما به درستی کار نمی کند، مانند تولید آب میوه کمتر از حد معمول، ایجاد صداهای عجیب و غریب یا روشن نشدن، ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد.

icon

براتی ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

آیا جوش شیرین آبمیوه گیری را تمیز می کند؟

icon

فنی بلد ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

برای افزایش قدرت پاک کنندگی لکه های سخت، کمی جوش شیرین بسیار جادویی می کند! یک پارچه نرم را با آب خیس کنید، آن را در سرکه آغشته کنید و ناحیه تغییر رنگ داده را بشویید. اگر آب‌میوه‌گیری تمیز نشد، آبمیوه‌گیری خود را با جوش شیرین تمیز کنید.

icon

امید ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

آیا می توانم خودم تعمیر آبمیوه گیری را انجام دهم؟

icon

فنی بلد ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

بستگی به مشکل آبمیوه گیری و سطح تخصص شما دارد

icon

یاسر ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

آبمیوه گیری بیش از حد گرم می شه مشکل از چیه؟

icon

فنی بلد ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

ممکنه حجم میوه که داخل دستگاه ریختید، زیاد باشه یا دستگاه زیاد روشن بوده باشه. روشن بودن آبمیوه گیری با مخزن خالی هم باعث بروز این مشکل میشه. استفاده از میوه های سخت و سفت در محفظه دستگاه باعث داغ شدن دستگاه می‌شه. برای رفع این مشکل آبمیوه گیری را هر چند دقیقه یک بار خاموش کنید تا موتور آن خنک شود. در نهایت علت داغ شدن دستگاه ممکن است به دلیل نیم‌سوز شدن موتور آن باشد.

icon

darya ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

آبمیوه گیری من صدای عجیبی می دهد. باید چکار کنم

icon

فنی بلد ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

اگر آبمیوه‌گیری شما صدای زیادی تولید می‌کند، می‌توانید چند اقدام برای رفع مشکل انجام دهید.ابتدا مطمئن شوید که آبمیوه گیری به درستی مونتاژ شده است و تمام قطعات متحرک به طور ایمن سفت شده اند. دوم، بررسی کنید که آیا تیغه‌های آبمیوه‌گیری فرسوده یا آسیب‌دیده است یا خیر – اگر اینطور است، آن‌ها را با تیغه‌های جدید تعویض کنید. سعی کنید از آبمیوه گیری با میوه یا سبزیجات کمتری کار کنید، زیرا این کار اغلب صدای تولید شده را کاهش می دهد. هنگامی که آبمیوه گیری می خواهد از مواد سفت آب گیری کند صدا ایجاد می کند. تیغه ها به سرعت می چرخند و به میوه ها برخورد می کنند که باعث می شود صدای زیاد ایجاد شود. اگر این موارد را بررسی کردید و مشکل حل نشد باید اقدام به تعمیرات آبمیوه گیری کنید.

icon

قربانی ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

سلام چرا آبمیوه گیری من روشن نمی شه؟

icon

فنی بلد ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

ممکن است چند دلیل وجود داشته باشد که چرا آبمیوه گیری شما روشن نمی شود. ابتدا مطمئن شوید که سیم برق به طور ایمن به پریز برق وصل شده است. در مرحله دوم، بررسی کنید که آیا کلید آبمیوه گیری روشن است یا خیر. اگر سوئیچ روشن است و آب میوه گیری همچنان روشن نمی شود، ممکن است موتور یا اجزای الکتریکی آبمیوه گیری مشکل داشته باشد. بهتر است آن را برای تعمیر نزد یک متخصص ببرید.

icon

dehghani ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

برخی از مشکلات رایج آبمیوه گیری که ممکنه نیاز به تعمیر آبمیوه گیری داشته باشیم چیست

icon

فنی بلد ۲۰ ۰۲ ۱۴۰۲

بعضی از مشکلات رایج در آبمیوه گیری شامل گیر کردن دستگاه، عملکرد ضعیف، سر و صداهای ناخوشایند، نشت آبمیوه از دستگاه، لرزش بیش از اندازه، داغ شدن موتور آبمیوه گیری و … هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

code