تعمیر اتو پرس دانکن


تعمیر اتو پرس دانکن| دستگاه اتو پرس یکی از لوازم خانگی است که ممکن است دچار مشکل شود و نیاز به تعمیرات اتو پرس داشته باشید. این مشکل ممکن است از عدم استفاده صحیح و یا گذشتن عمر قطعات دستگاه به وجود آید. در بعضی مواقع استفاده از خدمات درست یک مجموعه، موجب می شود تا با هزینه مناسب تر اتو پرس دانکن شما به مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد و احتیاجی به خرید دستگاه جدید با هزینه بالا نباشد.

خدمات ویژه تعمیر اتو پرس دانکن در فنی بلد

اولین قدم بعد از به مشکل خوردن دستگاه پیدا کردن یه مرکز تعمیرات اتو پرس مناسب است.مجموعه باید از تکنسین های با تجربه و با سابقه کاری بالا استفاده نماید که هر سه ماه دوره های آموزشی جدید را سپری کرده باشند و دوم اینکه با توجه وجود قطعات، با کیفیت های متفاوت در بازار، استفاده از بهترین قطعه موجب می شود تا عمر دستگاه بالاتر رفته و کم تر نیاز به تعمیر اتو پرس دانکن پیدا شود.

بهترین خصوصیاتی که مجموعه خدمات اتو پرس ارائه می دهد به شرح زیر می باشد:

. پذیرش سریع درب منزل 

. سرعت بالا در تعمیرات و تحویل فوری دستگاه ( ۲ تا ۵ روز کاری)

.استفاده از قطعات با کیفیت و اصل

. ضمانت ۱۰۰ روزه بابت تعمیرات

مجموعه فنی بلد یکی از مجموعاتی است که تمام خدمات بالا را ارائه می دهد و در هنگام پیش آمدن مشکل برای اتو پرس دانکن می توانید با ما تماس بگیرید. تکنسین های متخصص در سرویس اتو پرس دانکن به سرعت مشکل دستگاه شما را حل خواهند کرد.

کافی است روی آیکون موبایل کنار سایت کلیک نمایید و درخواست خود را مطرح نمایید.

مشکلات رایج در تعمیر اتو پرس دانکن

در ادامه به انواع مشکلات و عیب یابی اتو پرس دانکن  که امکان دارد تحت شرایط مختلف برای شما پیش آید را بررسی و راه حل و نحوه سرویس اتو پرس دانکن در هرکدام از موارد را مطرح خواهیم کرد تا با کمک این مطالب بتوانید اشکالات پیش آمده را حل کنید.

رایج ترین مشکلاتی که در تعمیر اتو پرس دانکن به وجود می آید می توان به موارد زیر اشاره کرد.

. بوق زدن اتو پرس

این خطا مربوط به برد الکترونیکی اتوپرس بوده که در صورت عدم استفاده طولانی مدت از اتوپرس به وجود می آید. با وجود این خطا اتوپرس گرم نشده و بخار نمی کند بنابراین شما امکان استفاده از اتو پرس را ندارید.

راه حل:برای جلوگیری از این مشکل سعی کنید هر هفته حداقل یکبار از اتوپرس خود استفاده کرده تا سیتم برد الکترونیکی اتوپرس و همچنین سیستم بخار آن تقویت شده و دچار اختلال نگردد. اما اگر این مشکل پیش آمد جهت سرویس اتوپرس حتما به متخصصین این حوزه مراجعه کنید.

. داغ نشدن اتو پرس

از دیگر مشکلاتی که برای اتوپرس ها پیش می آید داغ نشدن اتوپرس می باشد که ناشی از چند عامل می باشد از جمله این عوامل مشکل در پریز یا دوشاخه اتو و یا تنظیم نادرست دما می باشد.

راه حل :  این مشکل ابتدا پریز برق یا دوشاخه اتوپرس را چک کنید همچنین اگر از مبدل استفاده می کنید آن را تست کنید. قدم بعدی تنظیم دمای اتوپرس می باشد که با انتخاب دمای مناسب اتوپرس شروع به گرم شدن می کند.

نکته ای که در خصوص این موضوع باید ذکر شود استفاده برای اولین بار از اتوپرس می باشد که در این موقع احتمال دارد بعد از روشن کردن و تنظیم دما اتوپرس داغ نشود. علت این موضوع این است که آب هنوز از مخزن به فیلتر نرسیده و باید مدت زمانی جهت داغ شدن صبر کنید.

. روشن نشدن اتو پرس

اگر اتوپرس شما روشن نشود برای عیب¬یابی اتوپرس، باید از بررسی سیم برق شروع کنید. شاید سیم اتوپرس آسیب، پارگی و زنگ زدگی داشته باشد. مرحله دوم مربوط به چک کردن منبع تغذیه یا پریز برق است.

راه حل: جهت سرویس اتوپرس در صورت پارگی یا خراشیدگی باید سیم تعویض گردد. برای تست منبع جریان برق کافیست از فازمتر کمک بگیرید یا یک وسیله دیگر را به دوشاخه برق وصل کنید.

. بوی بد لباس:

اگر بعد از اتو کردن لباس ها، بوی بدی از آنها بیاید مربوط به آب مانده در مخزن اتو می باشد. ماندن آب به مدت طولانی در مخزن باید ایجاد رسوب و همچنین بوی ماندگی خواهد شد.

راه حل: برای اینکه لباس هایتان پس از اتو بو نگیرد پس از هربار استفاده از اتوپرس مخزن آن را خالی کنید. علاوه بر این از آب شیر و یا آب معدنی استفاده نکنید زیرا آب شیر دارای املاح است که منجر به رسوب می شود که در هربار سوختن بوی بدی به اتو خواهد داد.

بخار ندادن اتو پرس:

اگر اتوپرس شما داغ شد ولی بخار نکرد دو دلیل اصلی میتواند داشته باشد دلیل اول تنظیمات نادرست درجه حرارت و دلیل دوم کم بودن میزان آب در مخزن می­باشد.

راه حل: در هنگام عیب یابی اتوپرس در این مرحله تنظیمات درجه حرارت اتو را چک کرده و با توجه به نوع پارچه درجه مناسبی را انتخاب کنید. قبل از شروع به کار حتما میزان آب موجود در مخزن را چک کنید.

لک شدن لباس با اتو پرس :

اگر بعد از اتو متوجه لکه روی لباس خود شدید، باید بدانید که روکش دستگاه کثیف بوده است. زیرا این کثیفی‌ها به راحتی با بخار و گرما به لباس شما منتقل خواهند شد.

راه حل:برای رفع این مشکل باید، پارچه و ابر اتو پرس را تعویض کنید.

پارچه جمع می شود:

از مشکلات اتو پرس جمع شدن پارچه در حین کار است. دلیل این است که درجه حرارت انتخابی با پارچه شما مناسب نمی­باشد. دلیل دیگر ممکن است خرابی ابر کفی اتو باشد.

راه حل: برای حل این موضوع بهتر است درجه انتخابی اتوپرس را متناسب با نوع پارچه تنظیم کنید. برای سرویس اتوپرس در این شرایط  درصورت خرابی ابر آن را تعویض کنید.

پس دادن آب زرد روی لباس :

استفاده از آب شهر باعث به وجود آمدن سولفات فلز شده و به همین علت آب زرد روی لباس پس می‌دهد. البته از دلایل دیگر آن می‌تواند کثیف بودن صفحه بالایی اتو باشد. برای تمیز کردن آن هنگامی ‌که اتوپرس را روشن کرده اید و داغ است مایع شیشه شور را به صفحه­ی آن اسپری کرده و با یک دستمال، تمیز کنید.

پریدن فیوز هنگام روشن کردن اتوپرس:

ممکن است به هنگام اتصال اتو به برق، فیوز بپرد.

راه حل:برای این که این ایراد را عیب‌ یابی کنید باید سیم‌ های داخلی دستگاه و بدنه داخلی دستگاه را چک کنید .البته به جز این مورد وجود اتصال کوتاه در سیم­‌های مربوط به قسمت المنت اتوپرس نیز می­تواند منجر به اتصالی در مدار برق خانه و پریدن فیوز شود.

نکاتی که باعث جلوگیری از سرویس اتو پرس دانکن می شود

۱- برای جلوگیری از رسوب گرفتگی دستگاه همیشه از آب مقطر استفاده کنید

۲- درصورت رسوب گرفتگی اتوپرس و کاهش کارایی محفظه‌های بخار ، برای تعمیر و سرویس اتوپرس اقدام کنید.

۳- جهت جلوگیری از برق افتادن لباس‌ها در هنگام اتوکشی همیشه از روکش‌های اورجینال و نسوز استفاده کنید.

۴- برای استفاده راحت و ایمن از اتوپرس استفاده از پایه اتوپرس استفاده پیشنهاد می­شود زیرا استفاده دستگاه با پایه راحت‌تر می‌باشد.

۵- ضربه فیزیکی به اتوپرس باعث آسیب دیدن آن شده بنابراین برای جلوگیری از آسیب دیدن دستگاه، اتوپرس را درجای امن و مناسبی قرار دهید

۶- ضربه فیزیکی به دسته‌ی اتوپرس ممکن است باعث شکستن دسته شود که در این صورت نیاز است که  برای تعمیر اتوپرس اقدام کنید زیرا با وجود دسته‌ی شکسته انجام کار با اتو پرس امکان‌پذیر نمی‌باشد.

۷- باتوجه به تعداد دفعات استفاده و یا میزان سختی آب هر ۶ ما بهتر است فیلتر را تویض کنید.

۸-برای تمیز کردن صفحه‌ی دستگاه از پارچه‌ی مرطوب استفاده کنید.

۹- به این نکته دقت کنید که در هنگام جابه‌جایی اتوپرس با قفل‌کردن دسته‌ی اتوپرس می‌توانید به‌راحتی آن را جابه‌جا کنید و همچنین این قفل برای افرادی که بچه‌ی کوچک دارند بسیار ضروری است

۱۰- دستگاه هایی که با بخار سر و کار دارند بهتر است هفته ای یکبار مورد استفاده قرار گیرند

۱۱- استفاده از آب مقطر برای جلوگیری از رسوب گرفتگی دستگاه و جلوگیری از خرابی پمپ

۱۲- بعد از خنک شدن دستگاه کفه ها را روی هم قرار دهید.

معرفی قطعات اتو پرس خانگی

در این قسمت از مقاله­ ی آموزش تعمیرات اتو پرس قطعاتی که در ساختمان این دستگاه به کار رفته ­اند را  توضیح داده­ایم .­آشنایی با این قطعات و نقش آن­ها در دستگاه کمک می­کند تا دستگاه را عیب­ یابی نمایید.

المنت اتو پرس:

نقش تولید کننده حرارت را دارد. هنگامی که تنظیمات دستگاه انجام میشود، مطابق تنظیمات، المنت شروع به گرم شدن کرده و حرارت لازم برای اتوکشی لباسها را فراهم میکند. درتعمیر اتوپرس اگر المنت دچار مشکل باشد باید تعویض کرد این قطعه قابل تعویض نیست.

بویلر اتو پرس:

محفظه یا مخزنی است که در آن آب گرم می­شود و به نقطه جوش میرسد. با این کار گرما و بخار لازم برای اتو کردن لباسها فراهم می­شود. در تعمیر اتو پرس این محفظه چک می­­شود.

ترموستات :

ترموستات در اتو پرس نقش تنظیم کننده دما را دارد. این قطعه با کنترل دما، از بالا رفتن حرارت دستگاه به صورت غیر عادی جلوگیری می­کند. در تعمیر اتوپرس اگر ترموستات دچار مشکل شد می­توان آن را تعمیر کرد.

دسته اتو پرس:

دسته­ی اتو پرس به عنوان پرس­کننده در اتوپرس می­باشد. زیرا هنگام بستن دسته فشار روی لباس افزایش یافته و لباس­ها پرس می­شوند. گاهی اوقات بر اثر ضربه یا جابجایی دسته می­شکند که برای تعمیر آن باید دسته تعویض گردد.

صفحه کلید :

بر روی اتو پرس صفحه کلیدی وجود دارد که حاوی تعدادی کلید می­باشد. با استفاده از این کلیدها می­توان نوع و جنس لباس و میزان حرارت لازم برای اتوکشی آنها را تنظیم کرد.

کلید پاور :

این کلید برای خاموش/ روشن کردن دستگاه به کار می­رود.

فیلتر اتو پرس:

فیلتری برای ممانعت از ورود رسوب و جرم به محفظه بخار دستگاه در ساختمان این دستگاه بکارگیری شده است؛ برای حل مشکل رسوب گرفتگی و در بحث تعمیر اتوپرس مربوط به این قسمت معمولا فیلتر تعویض می­گردد.

مخزن آب اتو پرس:

به منظور تولید بخار در دستگاه، نیاز به آّب می­باشد که این آب در مخزنی که برای اینکار در نظر گرفته شده است ریخته می­شود. اگر اتوپرس نشتی آب داشته باشد یا درب مخزن به خوبی بسته نشود این مخزن نیاز به بررسی و رفع ایراد دارد که در صورت عدم امکان برای تعمیر بایستی تعویض می شود.

کفی اتو پرس:

کفی این دستگاه باید از مواد اولیه مرغوب ساخته شده و کیفیت این قطعه به دلیل این است که بر روی لباسها خط نیاندازد.

خدمات دیگر

icon

کیانی ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

چه موقع باید ابر و روکش اتوپرس دانکن را تعویض کنیم

icon

فنی بلد ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

ابر و روکش اتو پرس دارای عمر مفیدی هستند که بستگی به استفاده شما از اتو پرس دارد. باید توجه داشته باشید که زمانی که متوجه می‌شوید ابر و روکش خراب شده، پاره شده، قطر آن کاهش یافته یا لایه رویی آن آسیب دیده است، باید آنها را تعویض کنید. برای تعویض ابر و روکش دانکن ، شما نیازی به تکنسین متخصص ندارید و می‌توانید آنها را از نمایندگی یا مراکز معتبر تهیه کنید و به‌صورت دستی در خانه یا محل کار خودتان تعویض کنید.

icon

noori ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

دسته اتوپرسم گیر می کنه و بسته نمیشه

icon

فنی بلد ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

مشکل گیر کردن دسته اتوپرس به دلیل خرابی ستون اتو پرس و یا شکستن دسته اتو پرس است که باید مورد بررسی و عیب یابی قرار بگیرد. درکل توصیه‌ای که برای این مشکل داریم این است که به مراکز تعمیراتی معتبر مراجعه کنید تا تکسین با مهارت خود این خرابی را برطرف کند.

icon

dehghani ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

سلام وقتی به بدنه اتوپرس دانکن خونمون دست میزنم برق داره ممنون میشم کمک کنید مشکلم حل بشه

icon

فنی بلد ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

برای جلوگیری از مشکلات برق داشتن در بدنه اتو پرس،توصیه می‌شود به یک تعمیرگاه مجاز تعمیر اتو پرس دانکن مراجعه کنید تا مشکل دستگاه شما به‌طور فوری برطرف شود.علل اصلی این مشکل یعنی برق داشتن بدنه اتوپرس عبارت است از: لمس کردن اتو پرس با دست خیس، خرابی ترموستات اتو پرس،عدم وجود عایق مناسب در سیم‌ها و مشکلات فنی در دستگاه لطفاً توجه داشته باشید که تشخیص دقیق و رفع مشکلات فنی نیاز به تخصص و تجهیزات مناسب دارد، بنابراین بهتر است این کار را به تعمیرکاران ماهر و مجاز بسپارید.

icon

tina ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

علت داغ نشدن اتو پرس چیه

icon

فنی بلد ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

داغ نشدن اتو پرس دلایل مختلفی دارد که رایج ترین علتهای آن خرابی المنت، ترموستات، پمپ اتو پرس، خرابی شیر برقی و رسوب گرفتن دستگاه است.

icon

erfan ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

مشکل آب ریزی اتوپرس رو چطوری حل کنم؟

icon

فنی بلد ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

این مشکل زمانی رخ میدهد که مخزن آب اتوپرس را بیش از حد پر کنید. همیشه به اندازه داخل آن آب بریزید که لبریز نشود. ممکن است آب دادن به سایر اجزای اتو پرس آسیب وارد کند.

icon

زهره ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

هزینه تعمیرات اتو پرس دانکن چقدره

icon

فنی بلد ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

خدمات تعمیر و تعویض قطعات در فنی بلد با استفاده تیم مجرب و قطعات کاملا ارجینال انجام می‌ شود. و هزینه بعد از بررسی و عیب یابی اتوپرس مشخص می شود.

icon

اسما ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

دسته اتوپرس دانکن من شکسته درست شدنیه؟

icon

فنی بلد ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

با تعویض دسته اتو پرس درست میشه

icon

قربانی ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

دلیل بوق های اتوپرس دانکن ناشی از چه مشکلیه؟!

icon

فنی بلد ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

علت اصلی بروز این مشکل به خرابی برد الکترونیکی دستگاه برمی‌گردد. تعمیر این قطعه نیازمند تخصص است و برای رفع آن باید به نمایندگی مجاز تعمیر اتوپرس دانکن مراجعه کنید. همچنین، احتمال وجود صدای بوق به علت آلارم دستگاه نیز وجود دارد که نشان می‌دهد فیلتر اتوپرس کثیف شده است و تعویض این قطعه ضروری است.

icon

ریحانه ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

اتو بخار نمیده و این باعث میشه لباسا اتو نشه راهنمایی میکنید لطفا ببینم چیکار باید بکنم

icon

فنی بلد ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

تولید نکردن بخار توسط اتوپرس ، به عنوان یکی از مشکلات اساسی آن شناخته می‌شود. در صورت مواجهه با این مشکل، ابتدا اطمینان حاصل کنید که مخزن دستگاه دارای آب به میزان کافی است؛ زیرا مخزن باید به ظرفیت مناسبی پر شده باشد. عوامل دیگری که می‌توانند منجر به عدم تولید بخار شوند، شامل تنظیمات پایین درجه اتو و خرابی فیلتر رسوب‌گیر دستگاه هستند، در صورت وجود خرابی در فیلتر، نیاز به تعویض آن وجود دارد.

icon

farhad ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

عدم گرم شدن اتوپرس دانکن به چه علت اتفاق میفته؟

icon

فنی بلد ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

عدم گرم شدن اتوپرس ممکن است به علت عوامل زیر باشد:عدم روشن شدن دستگاه: اگر اتوپرس شما به طور کلی روشن نمی‌شود، این ممکن است به خرابی در منبع تغذیه دستگاه، سیم برق، یا دیگر قطعات مرتبط با بخش برقی آن مربوط باشد. در این صورت، تعمیر و بازسازی توسط تکنسین متخصص توصیه می‌شود.خرابی در عناصر حرارتی: اتوپرس دارای عناصر حرارتی است که برای ایجاد حرارت مورد نیاز برای گرم کردن استفاده می‌شوند. اگر یکی از این عناصر خراب شده باشد، اتوپرس گرم نمی‌شود و نیاز به تعمیر آن دارد.مشکل در تنظیمات دما: اتوپرس ممکن است برای تنظیم دمای مورد نظر دارای کنترل‌ها و ترموستات باشد. اگر این تنظیمات به درستی انجام نشود یا دچار خرابی شوند، اتوپرس به درستی گرم نمی‌شود. در این صورت، بررسی و تنظیم مجدد تنظیمات دما می‌تواند مشکل را حل کند.مسدودی در سیستم بخارسازی: اتوپرس برای تولید بخار از آب استفاده می‌کند. اگر سیستم بخارسازی دستگاه دچار مسدودی شده باشد، بخار تولید نمی‌شود و در نتیجه اتوپرس گرم نمی‌شود. تمیز کردن و بررسی سیستم بخارسازی می‌تواند به حل این مشکل کمک کند.در هر صورت، در صورتی که اتوپرس شما گرم نمی‌شود، توصیه می‌شود به یک تکنسین مجاز یا نمایندگی تعمیرات اتو پرس دانکن مراجعه کرده و دستگاه را بررسی و تعمیر کنید.

icon

زهره ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

اتوپرس من درست گرم نمی‌شود. چه باید بکنم؟

icon

فنی بلد ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

ابتدا بررسی کنید که دستگاه به درستی روشن شده است و منبع برق به آن متصل است. اطمینان حاصل کنید که تنظیمات دما در حالت مناسب قرار دارد و فیوز یا سوئیچ اتوپرس را بررسی کنید. اگر مشکل حل نشد، بهتر است به تکنسین متخصص مراجعه کنید.

icon

tahmasebi ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

اتوپرس من زمانیکه روشن می‌شود، صدای عجیبی می‌دهد. چگونه می‌توانم این مشکل را برطرف کنم؟

icon

فنی بلد ۰۱ ۰۳ ۱۴۰۲

این صدا ممکن است به خرابی در برد الکترونیکی دستگاه و سیم کشی آن، جرم و رسوب گرفتن اتو، استفاده نکردن از دستگاه به مدت طولانی و هشدار برای تعویض فیلتر یا خرابی بوق اتوپرس مربوط باشد. برای بررسی و رفع این مشکل و تعمیر اتوپرس دانکن بهتر است به تکنسین متخصص مراجعه کرده و دستگاه را تعمیر کنید. از روشن کردن و استفاده از اتوپرس در حالت فوری خودداری کنید تا از بروز مشکلات جدی‌تر جلوگیری کنید.

icon

شهریاری ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

اتوپرسم بخار نمی‌ده. چطور می‌تونم این مشکل را حل کنم؟

icon

فنی بلد ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

ابتدا بررسی کنید که مخزن آب دستگاه به درستی پر شده است و سیستم بخارسازی مسدود نشده باشند. همچنین مطمئن شوید که تنظیمات دما در حالت مناسب قرار دارند. در صورتی که مشکل حل نشد، فیلتر رسوب‌گیر را بررسی کنید و در صورت لزوم تعویض کنید. اگر همچنان مشکل باقی است، به تعمیرگاه مجاز مراجعه کرده و دستگاه را تعمیر کنید.

icon

mahyar ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

دکمه بخاردهی اتوپرس دانکن کار نمی‌کنه. چگونه می‌تونم این مشکل را حل کنم؟

icon

فنی بلد ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

در ابتدا، مطمئن شوید که دکمه بخاردهی به درستی فشرده شده است. همچنین، بررسی کنید که خروجی بخار از سوراخ‌های صفحه اتوپرس خارج می‌شود و هیچ مانعی در این مسیر وجود ندارد. در صورت عدم عملکرد صحیح، به تعمیرگاه مجاز تعمیرات اتو پرس دانکن مراجعه کنید.

icon

فتوحی ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

اتوپرسم آب را نمی‌گیرد. چگونه این مشکل را حل کنم؟

icon

فنی بلد ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

در ابتدا، اطمینان حاصل کنید که مخزن آب به درستی قرار داده شده و درب آن به طور کامل بسته شده است. همچنین، مطمئن شوید که لوله آب دستگاه به درستی متصل و سالم است. در صورت عدم رفع مشکل، بررسی کنید که آب در شبکه آب شهری به خوبی جریان دارد و از مشکلات سیستم آبدهی مطلع شوید. در صورت لزوم، به تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید.

icon

ضیایی.د ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

اتوپرس دانکن من صداهای غیرعادی می‌ده و لرزش داره. چطور این مشکل را حل کنم؟

icon

فنی بلد ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

صداهای غیرعادی و لرزش دستگاه ممکن است ناشی از خرابی در قطعات درونی اتوپرس باشد. در ابتدا، مطمئن شوید که دستگاه به طور صحیح و روان عمل می‌کند و هیچ موانع یا اشیاء غیرضروری در داخل دستگاه وجود ندارد. در صورت ادامه مشکل، بهتر است به تعمیرگاه مجاز تعمیر اتوپرس دانکن مراجعه کرده تا از بروز مشکلات جدی‌تر جلوگیری شود.

icon

رحمان ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

خسته نباشید اتوپرسم خیلی کم بخار تولید می‌کنه. چطور می‌تونم این مشکلا حل کنم؟

icon

فنی بلد ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

ابتدا مطمئن شوید که مخزن آب دستگاه به درستی پر شده و درب آن به طور کامل بسته شده است. سپس مطمئن شوید که دکمه بخاردهی به درستی فشرده شده است و هیچ مانعی در مسیر خروجی بخار وجود ندارد. در صورت استفاده از آب شهری، ممکن است رسوبات و ذرات معلق در آب باعث انسداد شیر بخاردهی شود، در این صورت شیر را با دقت پاکسازی کنید. در صورت عدم حل مشکل، بهتر است به مرکز معتبر مراجعه کنید.

icon

saadati ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

اتوپرس من گرم نمی‌شه. چه کاری باید انجام بدم تا گرم بشه و اتو کنم؟

icon

فنی بلد ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

در ابتدا مطمئن شوید که دکمه روشن‌خاموش دستگاه را فشرده کرده و قدرت برق به درستی به دستگاه می‌رسد. همچنین مطمئن شوید که ترموستات به درجه حرارت مورد نظر تنظیم شده است و لوله‌ها و سیم‌ها به درستی متصل شده‌اند. در صورت عدم رفع مشکل، به تعمیرگاه مجاز تعمیرات اتو پرس دانکن مراجعه کنید تا دستگاه بررسی شود و مشکلتان حل شود.

icon

رحمان ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

دکمه برق اتوپرسم کار نمی‌کنه و دستگاه روشن نمی‌شه. چگونه باید این مشکل را حل کنم؟

icon

فنی بلد ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

قبل از هر چیزی مطمئن شوید که سیم برق دستگاه به درستی به منبع برق متصل است. همچنین از صحت شاخص‌های برق و ولتاژ در منطقه خود اطمینان حاصل کنید. در صورت عدم رفع مشکل، بهتر است به مرکز مجاز مراجعه کنید تا دستگاه توسط تکنسین مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات برقی آن حل شوند.

icon

laya ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

اتوپرس دانکن هنگام استفاده بوی سوختن می‌ده. چیکار باید بکنم

icon

فنی بلد ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

این مشکل ممکن است به دلیل وجود رسوبات و کثیفی در داخل دستگاه باشد. برای حل این مشکل، بهتر است ابتدا دستگاه را خاموش کرده و اجازه دهید کاملا سرد شود. سپس با استفاده از یک پارچه نرم و خیس، سطح داخلی دستگاه را تمیز کنید. همچنین مطمئن شوید که سیم‌ها به درستی متصل شده‌اند. در صورت عدم حل مشکل، به تعمیرگاه مجاز تعمیرات اتو پرس دانکن مراجعه کنید.

icon

ساینا ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

دستگاه اتوپرسم هنگام استفاده صدا می‌ده. چکار باید بکنم صدا نده .ممنون از راهنماییتون

icon

فنی بلد ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

وجود صدا در هنگام استفاده از اتوپرس ممکن است ناشی از چندین علت باشد. در ادامه، چندین راهکار برای حل مشکل صدای اتوپرس را بررسی می‌کنیم:تمیز کردن و حذف رسوبات: صدا ممکن است به علت وجود رسوبات، ذرات گرد و غبار یا لکه‌ها در دستگاه باشد. بنابراین، قبل از هر چیز، دستگاه را به دقت تمیز کنید و رسوبات را از سطوح داخلی و خارجی آن بردارید.بررسی استوانه بخار: استوانه بخار یا مخزن آب ممکن است دچار خرابی یا نشتی شده باشد که منجر به صدا می‌شود. در این صورت، باید مخزن آب را بررسی و در صورت لزوم تعمیر یا تعویض کنید.بررسی قطعات متحرک: صدا ممکن است به دلیل وجود قطعات متحرکی مانند بلبرینگ‌ها، مهره‌های خراب شده باشد. بررسی و تعویض قطعات متحرک معیوب می‌تواند مشکل را حل کند.روان کردن قطعات: صدا ممکن است به دلیل اصطکاک بین قطعات درونی دستگاه باشد. استفاده از روغن یا گریس مناسب برای روان کردن قطعات می‌تواند صدای آن را کاهش دهد. در این زمینه، به دستورالعمل تولید کننده دستگاه پیروی کنید.

icon

سعیدی ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

اتوپرس دانکن ما آب را به صورت قطراتی به جای بخار تولید می‌کنه. چه باید کنم؟

icon

فنی بلد ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

وجود قطرات آب به جای بخار ممکن است به دلیل چندین عامل از جمله کمبود آب در مخزن، بسته نبودن درب مخزن، تنظیمات نادرست دمای اتوپرس و یا لکه‌ها و ذرات آلوده روی صفحه بخار باشد. برای حل این مشکل، ابتدا مطمئن شوید که مخزن دستگاه به اندازه کافی آب دارد و درب مخزن به درستی بسته شده است. سپس، تنظیمات دما را بررسی کنید و مطمئن شوید که به درستی تنظیم شده است. در نهایت، صفحه بخار را با یک حوله مرطوب تمیز کرده و از لکه‌ها و ذرات آلوده پاک کنید. در صورت رفع نشدن مشکل به مرکز معتبر برای تعمیر اتوپرس دانکن مراجعه کنید.

icon

فتوحی ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

صفحه بخار اتوپرسم چرب شده و باعث لکه‌هایی روی لباس می‌شه. چگونه آن را تمیز کنم؟

icon

فنی بلد ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

صفحه بخار اتوپرس ممکن است به دلیل تراکم روغن‌ها، مواد آرایشی یا لکه‌های دیگر، چرب شده و باعث ایجاد لکه‌های روی لباس‌ها می‌شود. برای تمیز کردن صفحه بخار، می‌توانید از یک حوله مرطوب استفاده کنید و با دقت روی صفحه بخار بکشید. همچنین، می‌توانید از محلول‌های خاص تمیز کننده برای صفحه بخار استفاده کنید. در هر صورت، قبل از تمیز کردن صفحه بخار، دستگاه را خاموش کنید و صبر کنید تا خنک شود.

icon

امید ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

در حین استفاده از اتوپرس دانکن برق می‌گیره. چه اقداماتی می‌تونم برای رفع این مشکل انجام بدم؟

icon

فنی بلد ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

اگر اتوپرس شما در حین استفاده برق می‌گیرد، اولین اقدامی که باید انجام دهید، بررسی سیم برق و پریز استفاده شده است. ممکن است سیم برق دستگاه آسیب دیده باشد یا پریزی که اتوپرس را به آن وصل می‌کنید مشکل داشته باشد. اگر این دو را بررسی کردید و مشکلی ندارند، بهتر است اتوپرس را به یک تکنسین متخصص تعمیر اتو پرس دانکن مراجعه کنید.

icon

صادقی ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

اتوپرسم هنگام استفاده ، بوی سوختن یا بوی غیرعادی داره. چکار کنم؟

icon

فنی بلد ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

بوی سوختن یا بوی غیرعادی ممکن است به دلیل چندین عامل از جمله وجود ذرات گرد و غبار درون دستگاه، روغن یا چربی روی صفحه بخار، وجود روکشی ضعیف بر روی صفحه بخار و یا خرابی در قطعات دستگاه باشد. برای حل این مشکل، می‌توانید دستگاه را به دقت تمیز کنید، روکش صفحه بخار را چک کنید و در صورت لزوم تعویض کنید، و در صورت خرابی قطعات، به تعمیرگاه مراجعه کرده و قطعات معیوب را تعویض کنید.

icon

farhad ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

دکمه تنظیم دمای اتوپرس به درستی کار نمی‌کنه. چه راهکاری برای رفع این مشکل دارید

icon

فنی بلد ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

اگر دکمه تنظیم دمای اتوپرس به درستی کار نمی‌کند، ابتدا مطمئن شوید که دستگاه به درستی وصل شده و منبع برق کافی دارد. سپس دکمه را به طور متناوب و چند بار فشار دهید تا ممکن است خرابی ناشی از گیر کردن دکمه رفع شود. اگر همچنان مشکل پابرجاست، بهتر است به تعمیرگاه تخصصی تعمیر اتوپرس دانکن مراجعه کنید تا دکمه را تعمیر یا تعویض کنند.

icon

ماهان ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

شیر برقی اتو پرس دانکن خراب شده با تعمیر اتو پرس درست میشه؟

icon

فنی بلد ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

یکی از قطعات بسیار مهم در اتو پرس شیربرقی آن است که در داغ شدن اتو پرس نقش دارد و وظیفه دارد گردش بخار یا آب در اطراف دستگاه را کنترل کند. و به دلیل اینکه شیر برقی اتو پرس با آب ارتباط مستقیم دارد، با گذر زمان دچار رسوب گرفتگی میشود. و در نتیجه رسوب گرفتگی در عملکرد شیر برقی بسیار تاثیر گذار است. برای همین اگر شیر برقی اتو پرس شما خراب شد بدانید که رسوب گرفتگی و استفاده از آب شهری می‌تواند یکی از دلایل خرابی این قطعه باشد. این قطعه بسیار حساس است و برخی مواقع قابل تعمیر است در صورتی که آسیب به اندازه ای باشد که این قطعه معیوب شده باشد، تعویض شیر برقی اتو پرس دانکن برای شما انجام می شود.

icon

قربانی ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

دسته اتوپرسم شکسته کاری میشه کرد مثل روز اول بشه؟

icon

فنی بلد ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

دسته اتوپرس شما باید تعویض بشه متخصصان فنی بلد میتونن اینکار رو برای شما انجام دهند چون با لحیم کاری و .. درست نمیشه و حتما باید تعویض بشه

icon

نازنین ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

اتوپرس دانکن هنگام استفاده آب را نشت می‌ده. راهنمایی میکنید لطفا

icon

فنی بلد ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

نشت آب در اتوپرس ممکن است به دلیل ترک خوردگی در قسمت‌های لوله‌ها یا اتصالات باشد. ابتدا مطمئن شوید که تمام قطعات را به درستی وصل کرده‌اید و هیچ ترک خوردگی یا ضعفی در آن‌ها وجود ندارد. در صورت وجود ترک خوردگی، بهتر است قطعه معیوب را تعویض کنید. اگر مشکل همچنان ادامه دارد، بهتر است به تعمیرگاه مجاز تعمیر اتو پرس دانکن مراجعه کرده و دستگاه را تحت نظر تکنسین قرار دهید.

icon

t.f ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

اتوپرسم در حین استفاده قطع و وصل می‌شه و بخار تولید نمی‌کنه. آیا می تونم خودم مشکل را حل کنم

icon

فنی بلد ۳۱ ۰۲ ۱۴۰۲

قطع و وصل شدن اتوپرس در حین استفاده ممکن است به دلیل پارگی در سیم برق یا مشکل در دسته باشد. ابتدا مطمئن شوید که سیم برق به درستی وصل شده و هیچ آسیبی در آن وجود ندارد. سپس دسته اتوپرس را با دقت بررسی کنید و مطمئن شوید که به درستی متصل شده است. در صورت وجود خرابی، بهتر است دستگاه را خاموش کرده و به یک تعمیرکار ماهر و باتجربه مراجعه کنید تا مشکل را تشخیص داده و رفع کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

code