تعمیر جارو شارژی بوش

۱۹ ۱۰ ۱۴۰۰

تعمیر جارو شارژی بوش | دستگاه جارو شارژی یکی از لوازم خانگی است که ممکن است دچار مشکل شود و نیاز به تعمیرات جارو شارژی داشته باشید. این مشکل ممکن است از عدم استفاده صحیح و یا گذشتن عمر قطعات دستگاه به وجود آید.

در بعضی مواقع استفاده از خدمات درست یک مجموعه، موجب می شود تا با هزینه مناسب تر جارو شارژی بوش شما به مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد و احتیاجی به خرید دستگاه جدید با هزینه بالا نباشد.

خدمات ویژه تعمیر جارو شارژی بوش در فنی بلد

اولین قدم بعد از به مشکل خوردن دستگاه پیدا کردن یک مرکز تعمیرات جارو شارژی مناسب است. مجموعه باید از تکنسین های با تجربه و با سابقه کاری بالا استفاده نماید که هر سه ماه دوره های آموزشی جدید را سپری کرده باشند و دوم اینکه با توجه وجود قطعات، با کیفیت های متفاوت در بازار، استفاده از بهترین قطعه موجب می شود تا عمر دستگاه بالاتر رفته و کم تر نیاز به تعمیر جارو شارژی پیدا شود.

بهترین خصوصیاتی که مجموعه خدمات جارو شارژی ارائه می دهد به شرح زیر می باشد:

. پذیرش سریع درب منزل

. سرعت بالا در تعمیرات و تحویل فوری دستگاه ( ۲ تا ۵ روز کاری)

.استفاده از قطعات با کیفیت و اصل

. ضمانت ۱۰۰ روزه بابت تعمیرات

مجموعه فنی بلد یکی از مجموعاتی است که تمام خدمات بالا را ارائه می دهد و در هنگام پیش آمدن مشکل برای جارو شارژی بوش می توانید با ما تماس بگیرید. تکنسین های متخصص در تعمیر جارو شارژی به سرعت عیب یابی جارو شارژی شما را انجام می دهند.

کافی است روی آیکون موبایل کنار سایت کلیک نمایید و درخواست خود را مطرح نمایید. پیک های ویژه مجموعه به سرعت دستگاه را از شما تحویل خواهند گرفت و به سرعت جارو شارژی شما را تعمیر خواهند کرد.

مشکلات رایج در تعمیرات جارو شارژی بوش

جارو شارژی بوش نیز مانند همه لوازم برقی دیگر منزل ممکن است دچار ایراداتی شود که برخی از این ایرادات می‌تواند توسط خودتان رفع گردد.

بنابراین آشنایی با ایرادات متداول در این‌گونه جاروها و چگونگی آزمایش و رفع آن می‌تواند به شما در رفع ایرادات کوچک جارو شارژی و همچنین نگهداری بهتر جهت استفاده طولانی مدت از آنها کمک کند. در ادامه گروه فنی بلد به مواردی که معمولاً ممکن است برای شما اتفاق بیفتد اشاره خواهد کرد.

سرویس جارو شارژی بوش که روی پایه شارژ قرار نمی گیرد

یکی از متداول‌ترین مشکلات جارو شارژی‌ها عدم شارژ آنها است. اولین موردی که باید در این زمان به آن دقت کنید، پایه قسمت شارژ دستگاه است. قرارگیری درست جارو شارژی روی پایه شارژ و اتصال درست بخش شارژ آن با دستگاه می‌تواند اولین اقدام شما برای رفع این مشکل باشد.

همچنین خاموش بودن پایه شارژ به دلایلی مانند قطع بودن سیم اتصال یا شکستگی و خوب عمل نکردن آن می‌تواند این مشکل را ایجاد کند. یک نکته مهم را هم در نظر داشته باشید. اگر جارو شارژی خود را به تازگی خریداری کردید، باید برای شارژ اولیه ۱۲ ساعت صبر کنید تا جارو شارژی به خوبی شارژ شده و سپس از آن استفاده کنید.

این شارژ اولیه می‌تواند کمک زیادی به بهبود عملکرد و جلوگیری از فرسودگی سریع جارو شارژی کند. اگر همه این موارد درست بودند، باید نسبت به تعویض باتری جارو شارژی بوش اقدام کنید، زیرا عمر باتری‌های این‌گونه جاروها پس از مدتی استفاده به سر می‌رسند.

عیب یابی جارو شارژی بوش که غلتک زیر سری به خوبی حرکت نمی کند

اگر در زمان استفاده از غلتک موجود در زیر سری جارو شارژی متوجه شدید که به خوبی نمی‌چرخد، در ابتدا باید تسمه آن بخش را آزمایش کنید.

اگر تسمه پاره شده باشد یا به علل مختلف تسمه معیوب شده و کش آمده و طول آن از حالت استاندارد خارج شده باشد، باید آن را تعویض کنید.

در رفتن تسمه نیز می‌تواند یکی دیگر از علت‌های این مسئله باشد که با جا انداختن صحیح آن می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.

به یاد داشته باشید که یکی از مهمترین دلایلی که این اتفاق برای تسمه جارو شارژی بوش رخ می‌دهد، اصطحکاک زیاد آن در هنگام کار است. در ادامه اگر این بخش مشکلی نداشت، بهتر است موتور قسمت برس را بررسی کنید، زیرا باید اتصالی درست با سری موجود در جارو شارژی داشته باشد.

– ایراد در بخش مکش جارو شارژی بوش

از رایج‌ترین علت خرابی در جارو شارژی‌ها مکش ضعیف آنها است. برای بالا بردن قدرت مکش و بهتر کردن عملکرد جارو شارژی می‌توان اقدامات زیر را در منزل انجام داد.

مهمترین دلایل این مسئله می‌تواند پر بودن محفظه جارو شارژی باشد. شما می‌توانید به راحتی با خالی کردن مستمر محتویات داخل محفظه مکش جارو شارژی بوش خود را افزایش دهید.

همچنین قبل از استفاده از جارو شارژی برس‌های زیرین آنها را بررسی کنید تا تجمع آلودگی در بخش برس آن رخ نداده باشد. در صورتی که این مسئله وجود داشت، آن را تمیز کرده تا جاروی شارژی شما بهتر و بهینه‌تر عمل کند.

همچنین غلتک مربوط به جاروشارژی‌ها باید به راحتی بچرخند، اگر این اتفاق نیفتد باید با توجه به موارد ذکر شده در سوال قبل آن را برطرف کنید.

سرویس جارو شارژی بوش که روشن نمی شود

در صورتی که جارو شارژی اصلا روشن نشد، در ابتدا باید تمام اتصالات جارو شارژی را به خوبی بررسی کنید تا تمامی قطعات به درستی سرجای خود قرار گرفته باشند. اگر این مورد درست بود، باید بخش برقی آن را بررسی کنید تا قطعی را بیابید.

یکی از متداول‌ترین موضوعاتی که در این زمان رخ می‌دهد، ایراد در کلیدهای روشن و خاموش شدن جارو شارژی است. اگر این کلید قابل درست کردن نباشد، باید آن را تعویض کنید.

اگر این موارد نیز ایراد کار نبود، باید سری به موتور یا برد دستگاه بزنید که برای این کار توصیه می‌شود حتما با کارشناسان فنی بلد تماس گرفته و از آنها مشاوره‌های لازم را کسب کنید، چون تعمیر این بخش یک کار کاملاً تخصصی است و نیاز به حضور تعمیرکاران حرفه‌ای و زبده فنی بلد دارد تا از آسیب رسیدن بیشتر به دستگاه شما جلوگیری شود.

عیب یابی جارو شارژی بوش که بوی سوختگی می دهد

رایج‌ترین علل بوی سوختگی در این دستگاه‌ها مربوط به تسمه جارو شارژی است. به محض اینکه بوی سوختگی از جارو شارژی خود حس کردید، اولین اقدام بررسی تسمه آن است. در واقع تسمه جارو شارژی وظیفه انتقال نیروی محرکه به غلتک برس جارو شارژی را برعهده دارد که با در رفتن یا خراب شدن آن می‌تواند این مسئله را به وجود آورد.

همچنین با توجه به اینکه این تسمه از جنس پلاستیک است، احتمال سوختن آن نیز وجود دارد. به همین دلیل از علت‌های اصلی ایجاد بوی سوختگی می‌تواند تسمه جارو شارژی بوش باشد.

حال اگر پس از بررسی متوجه شدید تسمه مربوطه کاملا صحیح و سالم است و به درستی کار می‌کند، احتمال دوم موتور جارو شارژی است که از علل آن می‌توان به استفاده زیاد و مداوم اشاره کرد.

اگر متوجه شدید که این مسئله به موتور ارتباط دارد بهتر است کار را به متخصصان فنی بلد بسپارید تا در صورت امکان موتور را تعمیر کرده و به شما تحویل دهند یا در صورتی که موتور قابل تعمیر نبود با تعویض موتور جارو شارژی بوش و استفاده از قطعات باکیفیت دستگاه شما را مثل روز اول با قدرت و عملکرد مناسب به شما تحویل دهند.

– جارو شارژی بوش پس از روشن شدن درجا خاموش می‌شود.

جارو شارژی برای کارکرد مناسب نیاز به گردش ثابت هوا در خود دارد. پر بودن محفظه یکی از این دلایل می‌تواند باشد که باعث می‌شود دستگاه روشن نشده و خاموش شود. اگر این موضوع نبود، باید بخش لوله و پارویی جارو شارژی بوش را بررسی کنید تا تجمع آلودگی موجب بسته شدن منافذ آن نشده باشد.

همچنین بررسی فیلتر هوا و تمیز بودن آن یکی دیگر از مواردی است که باید در هنگام بروز این مشکل آن را بررسی کنید، زیرا آلودگی زیاد در فیلتر می‌تواند روی عملکرد جارو شارژی تاثیر بسیار زیادی بگذارد. به یاد داشته باشید که فیلتر جارو شارژی را هر ماه بازدید کنید و اگر این فیلتر دیگر قابل تمیز کردن نبود، حتما آن را تعویض نمایید.

تعمیر جارو شارژی بوش که بیش از حد داغ می شود

اگر زمان زیادی از جارو شارژی استفاده کنید، دستگاه داغ می‌کند. برای جلوگیری از بروز اشکال در این مواقع بهتر است دستگاه را دقایقی خاموش کنید و سپس مجددا از آن استفاده نمایید.

اگر این مسئله در زمان کوتاهی اتفاق افتاد، باید مخزن دستگاه، فیلترها و لوله‌های اتصالی را بررسی کنید تا آلودگی و گرد و غبار مسیر آنها را مسدود نکرده باشد.

به یاد داشته باشید که پر بودن مخزن باعث نیم‌سوز شدن جارو شارژی شما خواهد شد، بنابراین خالی کردن مستمر این محفظه امر مهمی در نگهداری صحیح این دستگاه به شمار می‌رود و انجام زود هنگام آن توصیه می‌شود.

– ایجاد صدای غیرطبیعی در زمان استفاده

مانند مواردی قبلی این مسئله نیز می‌تواند از مسدود بودن مسیر مکش جارو شارژی بوش باشد. به همین دلیل بررسی عدم مسدودی در بخش‌های مختلف جارو شارژی و همچنین خالی کردن محفظه آن از ضروریات اولیه برای حل این مشکل است.

اگر با انجام این موارد مشکل حل نشد، باید سری به بلبرینگ جارو شارژی بزنید، چون ممکن است بلبرینگ آن شکسته شده و صدای ناهنجار به این دلیل اتفاق افتاده باشد. برای رفع آن نیز باید بلبرینگ مربوطه را تعویض کرد. اگر این کار از عهده شما بر نیامد با کارشناسان فنی بلد تماس بگیرید.

همیشه کار را به کاردان بسپارید

گروه متخصص فنی بلد با داشتن تعمیرکاران باتجربه و حرفه‌ای در امر تعمیر کلیه لوازم خانگی از جمله تعمیر جارو شارژی بوش می‌تواند کلیه خدمات مربوط به تعمیر این لوازم را در اسرع وقت انجام داده و دستگاه معیوب شما را باکیفیت بالا به شما تحویل دهد.

فنی بلد با به‌کارگیری بهترین و مرغوب‌ترین قطعات یدکی موجود برای هر برند این امکان را برای شما به وجود می‌آورد تا دستگاه تعمیر شده شما مثل روز اول به خوبی و باکیفیت بالا قابل استفاده بوده و طول عمر بالایی را در ادامه کار داشته باشد. برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از نحوه تعمیر جارو شارژی منزل یا محل کار خود با ما تماس بگیرید.

خدمات دیگر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

code