تعمیر ساندویچ ساز

۲۳ ۰۲ ۱۴۰۰

تعمیر ساندویچ ساز | دستگاه ساندویچ ساز یکی از لوازم خانگی است که ممکن است دچار مشکل شود و نیاز به تعمیرات ساندویچ ساز داشته باشید. این مشکل ممکن است از عدم استفاده صحیح و یا گذشتن عمر قطعات دستگاه به وجود آید. در بعضی مواقع استفاده از خدمات درست یک مجموعه، موجب می شود تا با هزینه مناسب تر ساندویچ ساز شما به مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد و احتیاجی به خرید دستگاه جدید با هزینه بالا نباشد.

خدمات ویژه تعمیر ساندویچ ساز در فنی بلد

اولین قدم بعد از به مشکل خوردن دستگاه پیدا کردن یک مرکز تعمیر ساندویچ ساز نان مناسب است.مجموعه باید از تکنسین های با تجربه و با سابقه کاری بالا استفاده نماید که هر سه ماه دوره های آموزشی جدید را سپری کرده باشند و دوم اینکه با توجه وجود قطعات، با کیفیت های متفاوت در بازار، استفاده از بهترین قطعه موجب می شود تا عمر دستگاه بالاتر رفته و کم تر نیاز به تعمیرات ساندویچ ساز پیدا شود.

بهترین خصوصیاتی که مجموعه که خدمات سرویس ساندویچ ساز ارائه می دهد به شرح زیر می باشد:

. پذیرش سریع درب منزل

. پیک رایگان برای تحویل و ارسال دستگاه

. سرعت بالا در تعمیرات و تحویل فوری دستگاه ( ۲ تا ۵ روز کاری)

.استفاده از قطعات با کیفیت و اصل

. ضمانت ۱۰۰ روزه بابت تعمیرات

مجموعه فنی بلد یکی از مجموعاتی است که تمام خدمات بالا را ارائه می دهد و در هنگام پیش آمدن مشکل برای ساندویچ ساز میتوانید با ما تماس بگیرید. تکنسین های متخصص در تعمیر ساندویچ ساز به سرعت مشکل دستگاه شما را حل خواهند کرد.

کافی است روی آیکون موبایل کنار سایت کلیک نمایید و درخواست خود را مطرح نمایید. پیک های ویژه مجموعه به سرعت و بدون هیچ هزینه ای دستگاه را از شما تحویل خواهند گرفت و به عیب یابی ساندویچ ساز شما را تعمیر خواهند کرد.

مشکلات رایج در تعمیرات ساندویچ ساز

–  سرویس ساندویچ ساز که حرارتش کم است 

کم شدن حرارت ساندویچ ساز یا همان گرم نشدن مناسب صفحات داخلی یا سینی آن باعث می‌شود تا ساندویچ ساز به خوبی عمل نکند. این مشکل از موارد متعددی می‌تواند سرچشمه بگیرد.

قبل از هر چیز پریز برق منزل را بررسی کرده یا از پریز دیگری استفاده کنید تا مطمئن شوید مشکل از برق خانگی شما نیست. اگر با تعویض پریز مشکل حل نشد، دوشاخه ساندویچ ساز را بررسی کنید تا پارگی یا قطعی نداشته باشد.

اگر این موارد نبود، احتمال قطعی اتصال بین پلاگین و سیم کشی داخلی ساندویچ ساز وجود خواهد داشت، زیرا در این حالت عناصرگرمایشی انرژی لازم را نگرفته و خوب عمل نمی‌کنند. برای بررسی این مسئله باید دستگاه را باز کرده و سیم‌کشی داخلی آن را بررسی کنید.

اگر این مشکل در عناصر گرمایشی یا همان سینی بالا یا پایین به صورت یک سمت وجود داشته باشد، باید اجزای بخشی که مشکل دارد را مورد بررسی قرار دهید تا قطعی سیم نداشته باشد، زیرا معمولا ایراد از اتصال بین عناصر گرمایشی و سیم‌های برق است.

نکته مهم دیگر خراب بودن دستگیره قفل ساندویچ ساز است. تجربه نشان داده است، در صورتی که این مسئله وجود داشته باشد، با تعمیر یا تعویض قفل دستگیره ساندویچ ساز مشکل گرم نشدن صفحات داخلی ساندویچ ساز حل خواهد شد. برای تعویض قفل ساندویچ ساز کافی است دو پیچ آن را باز کرده و قفل را به سمت بیرون بکشید.

– عیب یابی ساندیچ ساز که چراغ سبز  دستگاه روشن نمی‌شود

معمولا اگر ساندویچ ساز به درستی کار کند و صفحات داخلی آن گرمای لازم را داشته باشد، ولی با این حال چراغ ساندویچ ساز روشن نشود، ایراد از چراغ ساندویچ ساز است که باید نسبت به تعویض آن اقدام کرد.

البته این مسئله می‌تواند از سوییچ حرارتی ساندویچ ساز نیز باشد. در صورتی که سوئیچ ساندویچ ساز ایراد داشته باشد، باید نسبت به عیب یابی ساندویچ ساز و تعویض آن اقدام کرد.

– عدم گرم شدن کفه‌های بالایی و پایینی در ساندویچ ساز

در صورتی که پس از اتصال به برق و روشن شدن چراغ ساندویچ ساز متوجه شدید که هیچ یک از صفحات و کفه‌های بالایی و پایینی ساندویچ ساز گرم نمی‌شود، احتمال ایراد در المنت یا خرابی کلید کنترل حرارت آن است.

شایان ذکر است در برخی از برندهای ساندویچ ساز از فیوزهای محافظتی در داخل دستگاه برای جلوگیری از نوسانات برق استفاده می‌شود. اگر دستگاه پس از اتصال به برق اصلا روشن نشود و دستگاه شما دارای این فیوز باشد، احتمال خرابی از این فیوز زیاد است که باید نسبت به عیب یابی ساندویچ ساز تعویض آن اقدام کرد.

– سرویس دستگاه ساندویچ ساز که روشن نمی شود

علل مختلفی برای روشن نشدن دستگاه ساندویچ ساز ممکن است وجود داشته باشد. اگر از پریز و دوشاخه ساندویچ ساز مطمئن هستید، باید به دنبال دلایل دیگر برای آن بگردید. یکی از این علت‌ها قطع شدن ترموستات است.

این قطعه در ساندویچ ساز قطعه حساسی محسوب می‌شود، بنابراین تعمیر آن را باید بر عهده تعمیرکاران حرفه‌ای فنی بلد بسپارید. البته در صورتی که علت روشن نشدن ساندویچ ساز از فیوز حرارتی باشد، باید نسبت به تعویض آن اقدام کرد.

– تعمیرات ساندویچ ساز که درب آن باز نمی شود 

در صورتی که در ساندویچ ساز باز نشود، احتمال خرابی و ایراد در قفل ساندویچ ساز محتمل است. اگر به صورت عادی نتوانستید در ساندویچ ساز را باز کنید، بهتر است رفع ایراد آن را به تعمیرکاران فنی بلد بسپارید، زیرا فشار زیاد و ضربه ممکن است به دستگاه آسیب وارد کند.

– پریدن فیوز خانه پس از روشن شدن ساندویچ ساز

مهمترین نکته در این مواقع، وجود اتصالی بین سیم‌های مورد استفاده در ساندویچ ساز است. اگر از دوشاخه و بخش ورودی کابل برق ساندویچ ساز مطمئن هستید، باید روکش ساندویچ ساز را باز کرده و سیم‌کشی‌های داخلی آن را بررسی کنید.

هر کجا که اتصال بین دو سیم برق را به صورت غیر عادی مشاهده کردید، باید آن را عایق‌بندی کنید. در صورتی که ایرادی در سیم‌ها مشاهده نکردید، حتما برای سرویس ساندویچ ساز با تعمیرکاران ما تماس بگیرید.

نکات مهم در ایمنی و نگهداری صحیح ساندویچ ساز

– ساندویچ ساز خود را همانند بسیاری از وسایل برقی دیگر باید دور از مایعات نگهداری کنید و حواستان باشد تا آب به قسمت‌های متصل به مدار الکترونیکی نفوذ نکند.

– پس از استفاده از ساندویچ ساز بگذارید ساندویچ ساز کمی خنک شود، سپس به جمع‌آوری آن اقدام کنید.

– در زمان استفاده از ساندویچ ساز مراقب دستانتان باشید، چون صفحات و سینی داخلی ساندویچ ساز دارای حرارت بالایی هستند.

– در زمان استفاده از ساندویچ سازها آن را در مکانی مستحکم قرار دهید و حواستان باشد که زیر آن پارچه یا رومیزی وجود نداشته باشد.

– ساندویچ ساز را در زیر نور مستقیم آفتاب قرار ندهید.

– به علت ظرافت در بخش قفل ساندویچ ساز و اجزای آن، در ساندویچ ساز را به آرامی باز و بسته کنید.

– پس از استفاده از ساندویچ ساز و خنک شدن آن، نسبت به تمیز کردن کامل آن اقدام کنید.

– ساندویچ ساز را با فاصله مناسب نسبت به سایر دستگاه‌های دیگر مخصوصا یخچال قرار داده و سپس از آن استفاده کنید.

– به یاد داشته باشید، پس از استفاده ساندویچ ساز آن را بلافاصله از برق بکشید.

– در هنگام متصل بودن ساندویچ ساز به برق آن را به هیچ عنوان تمیز نکنید.

– مراقب باشید ساندویچ ساز در زمان استفاده حرکت نکند یا شما آن را در زمانی که مشغول به کار است حرکت ندهید.

هزینه تعمیر ساندویچ ساز

کلیه خدمات و سرویس ارایه شده در فنی بلد دارای لیست تعرفه مشخصی است که در زمان ارایه خدمات یا تعویض قطعه بر اساس آن هزینه تعمیر ساندویچ ساز محاسبه می‌شود.

البته تعمیرکاران و کارشناسان فنی بلد تا جایی که مقدور است قطعات استفاده شده در ساندویچ ساز شما را تعمیر کرده و اجرت تعمیر آن را از شما اخذ می‌کنند، ولی در صورتی که قطعه کاملا معیوب شده و امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد، به ناچار نسبت به تعویض آن اقدام خواهند کرد.

البته این کار پس از اطلاع مشتری انجام خواهد شد تا مشتری نسبت به آن اطلاع و آگاهی لازم را داشته و در صورت تایید آن قطعه توسط تعمیرکاران فنی بلد تعویض شود.

عیب یابی و سرویس انواع ساندویچ ساز در فنی بلد

تقریبا می‌توان گفت اغلب تولیدکننده‌های لوازم خانگی در جهان ساندویچ ساز تولید می‌کنند، به همین دلیل تعدد برندهای مختلف ساندویچ ساز در ایران باعث شده است که تعمیرکاران اشراف کامل با انواع مدل‌ها و برندها داشته باشند.

خوشبختانه گروه حرفه‌ای و آموزش دیده فنی بلد با داشتن کارشناسان و تعمیرکاران زبده و باتجربه، توانایی تعمیر انواع ساندویچ سازهای موجود در کشورمان را دارند.

خدمات دیگر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

code