تعمیر شوفاژ برقی هاردستون


تعمیر شوفاژ برقی هاردستون | شوفاژ برقی یا رادیاتور برقی به یکی از وسایل محبوب گرمازا است. شوفاژهای برقی نصب ساده و آسانی دارند و به راحتی در هر محیطی قابل استفاده هستند. و به دلیل ماهیت ساده‌‌ی آنها، تعمیر چندان پیچیده‌ای ندارند. اگر شوفاژ برقی‌تان دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر شوفاژ برقی هاردستون دارید، در ادامه این مطلب، همراه ما باشید.

خدمات ویژه تعمیر شوفاژ برقی هاردستون در فنی بلد

اولین قدم بعد از به مشکل خوردن دستگاه پیدا کردن یه مرکز تعمیرات شوفاژ برقی هاردستون مناسب است.مجموعه باید از تکنسین های با تجربه و با سابقه کاری بالا استفاده نماید که هر سه ماه دوره های آموزشی جدید را سپری کرده باشند و دوم اینکه با توجه وجود قطعات، با کیفیت های متفاوت در بازار، استفاده از بهترین قطعه موجب می شود تا عمر دستگاه بالاتر رفته و کم تر نیاز به عیب یابی شوفاژ برقی هاردستون پیدا شود.

بهترین خصوصیاتی که مجموعه خدمات شوفاژ برقی ارائه می دهد به شرح زیر می باشد:

. پذیرش سریع درب منزل 

. سرعت بالا در تعمیرات و تحویل فوری دستگاه ( ۲ تا ۵ روز کاری)

.استفاده از قطعات با کیفیت و اصل

. ضمانت ۱۰۰ روزه بابت تعمیرات

مجموعه فنی بلد یکی از مجموعاتی است که تمام خدمات بالا را ارائه می دهد و در هنگام پیش آمدن مشکل برای شوفاژ برقی می توانید با ما تماس بگیرید. تکنسین های متخصص در تعمیر شوفاژ برقی هاردستون به سرعت مشکل دستگاه شما را حل خواهند کرد.

کافی است روی آیکون موبایل کنار سایت کلیک نمایید و درخواست خود را مطرح نمایید. پیک های ویژه مجموعه به سرعت دستگاه را از شما تحویل خواهند گرفت و به سرعت شوفاژ برقی هاردستون شما را تعمیر خواهند کرد.

مشکلات رایج در تعمیر شوفاژ برقی هاردستون

رایج ترین مشکلاتی که در تعمیر شوفاژ برقی هاردستون به وجود می آید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 پاور شوفاژ

یکی از مواردی که نیاز به عیب یابی شوفاژ برقی هاردستون پیدا می‌کنید، زمانی است که متوجه می‌شوید شوفاژ روشن نمی‌شود. معمولاً علت اصلی روشن نشدن شوفاژ برقی، مشکلات مربوط به منبع تغذیه آن است.

ابتدا مطمئن شوید که برق از منبع اصلی در دسترس قرار دارد و به شوفاژ برق می‌رسد. اگر مطمئن شدید که منبع تغذیه سالم است، کلید پاور شوفاژ هاردستون را بررسی کنید. این احتمال وجود دارد که کلید خراب شده باشد و عمل نکند. اگر کلید پاور را هم بررسی کردید و مشکل از آن نبود، احتمالاً قطعات داخلی شوفاژ دچار مشکل شده است. در این صورت برای رفع این مشکل بهتر است با مراکز تعمیر رادیاتور برقی تماس بگیرید.

خاموش شدن خودکار شوفاژ برقی هاردستون

یکی از مسائلی که ممکن است در هنگام استفاده از رادیاتور یا شوفاژ برقی هاردستون برای شما پیش بیاید، می‌تواند به علت قابلیت جدیدی باشد که در برخی از شوفاژهای برقی وجود دارد. در این قابلیت، برای حفظ ایمنی، در صورتی که شوفاژ بیش از اندازه داغ شود، به صورت خودکار خاموش خواهد شد. اگر بعد از مدتی استفاده، به یک باره شوفاژ هاردستون خاموش می‌شود، به احتمال زیاد خاموشی ایمنی در آن فعال است.

با توجه به این که این قابلیت برای حفظ ایمنی و طولانی‌تر شدن عمر دستگاه است، بنابراین، دستگاه را از برق بکشید و به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه صبر کنید تا کمی خنک شود و سپس مجدداً آن را روشن نمایید. اگر باز هم روشن نشد، می‌توانید کلید مخصوص حالت خاموشی خودکار ایمنی را خاموش کنید تا این حالت غیر فعال شود. در صورتی که باز هم شوفاژ روشن نشد، برای تعمیرات شوفاژ برقی هاردستون با تعمیرکاران ماهر در زمینه سرویس شوفاژ برقی هاردستون و یا تعمیر آن، تماس بگیرید تا مشکل شوفاژ شما را برطرف کنند.

معیوب بودن ترموستات

خیلی از اوقات علت نیاز به تعمیر شوفاژ برقی هاردستون به خرابی و یا شل شدن ترموستات آن بر می‌گردد. در این موارد، ابتدا ترموستات را بررسی کنید و ببینید شوفاژ در چه سطحی تنظیم شده است. اگر ترموستات حالت خاموش یا دمای پایین را نشان می‌دهد، آن را بچرخانید تا سطح دما افزایش یابد. البته دقت کنید افزایش دما به حدی نباشد که شوفاژ داغ کند و حالت خاموشی ایمنی فعال شود.

گاهی اوقات مشکل از خود ترموستات است و ممکن است معیوب شده باشد، در چنین شرایطی با یک متخصص جهت تعمیر شوفاژ برقی‌ هاردستون تان تماس بگیرید.

خرابی سیم برق

همیشه علت کار نکردن شوفاژ برقی هاردستون یک دلیل پیچیده و مشکل نیست، بلکه گاهی اوقات مسائل پیش پا افتاده‌ای می‌توانند منجر به عدم کار کرد صحیح شوفاژ شوند. یکی از این مسائل، پارگی یا شل شدن سیم برق متصل به منبع تغذیه شوفاز است. سیم برق شوفاژ را بررسی کنید و مطمئن شوید اثری از سوختگی، پارگی یا شل شدن در آن مشاهده نمی‌کنید. علاوه بر سیم اتصال برق، سیم ‌های داخلی شوفاژ را نیز بررسی کنید. قبل از بررسی سیم‌ها، شوفاژ را خاموش کنید تا خنک شود. سپس برای بررسی سیم های داخلی، باید پیچ های لبه شوفاژ را باز کنید.

المنت گرمایشی

یکی مشکلاتی منجر به عدم کارکرد صحیح شوفاژ برقی می‌شود، خرابی المنت گرمایشی آن است. وقتی المنت گرمایشی خراب باشد، معمولاً با وجود روشن بودن، شوفاژ، گرمای لازم را به محیط نمی‌دهد و گرمایش آن کافی نخواهد بود.

برای رفع این مشکل باید تداوم گرمایش المنت را بررسی کنید. قبل از هرچیز باید بگوییم اگر تخصص کافی در این زمینه ندارید، بهتر است این کار را به کسانی بسپارید که در تعمیر شوفاژ برقی هاردستون خبره هستند.

  • ابتدا شوفاژ را خاموش و سپس از برق جدا کنید.
  • روکش آن را بردارید تا به المنت گرمایشی شوفاژ دسترسی داشته باشید. سپس مولتی متر را روی مقاومت RX1 تنظیم کنید.
  • سپس انتهای پروب‌های مولتی متر را به عنصرهای گرمایشی شوفاژ نزدیک کنید، طوری که پروب‌ها با المنت‌ها در تماس باشند.
  • اگر مقاومت نشان داده شده بالا باشد، به این معنی است که عملکرد المنت خوب است و مشکلی ندارد، اما اگر مقاومت بی‌نهایت را نشان می‌دهد، می‌توان گفت المنت گرمایشی شوفاژ خراب شده است.

نکته مهمی که باید در تعویض المنت گرمایشی شوفاژ بدانید، این است که مشخصات دقیق المنت شوفاژ را یاد داشت و مطابق با آن برای خرید المنت جدید اقدام کنید. این مشخصات شامل، انداره، ساخت، شکل، قدرت و مقاومت هستند.

فن

گاهی اوقات، ممکن است شوفاژ برقی روشن شود، اما متوجه کار کردن فن آن نشوید. ممکن است در هنگام تست فن، متوجه گرد و غبار زیاد روی فن شوید که در عملکرد فن اختلال ایجاد کرده‌اند، می‌توانید به کمک جارو برقی گرد و غبار موجود روی فن را تمیز کنید. سپس مجدداً شوفاژ را روشن نمایید. اگر خود فن دچار اشکال نشده باشد، با تمیز کردن آن، مجدداً روشن خواهد شد ولی اگر معیوب شده باشد، باید آن را تعمیر یا تعویض نمایید.

سرویس دوره‌ای شوفاژ هاردستون

سرویس شوفاژ برقی هاردستون کار چندان مشکل و پیچیده‌ای نیست، اما اگر این کار را هر چند وقت یک بار یا با شروع فصل سرما انجام دهید، تأثیر بسیار زیادی در راندمان و عملکرد صحیح شوفاژ خواهد داشت. همچنین نیاز به تعمیر شوفاژ برقی هاردستون را به شدت کاهش می‌دهد.

یکی از موارد مهم در سرویس شوفاژ برقی هاردستون ، تمیز کردن گرد و غباری است که درون اجزای داخلی آن و به خصوص فن‌ها انباشته شده است. برای این کار می‌توانید از پارچه تمیز یا جارو برقی استفاده کنید.

همچنین مطمئن شوید شوفاژ برقی‌تان برای خشک کردن حوله و غیره تجهیز است. در غیر این صورت، حوله، لباس و یا مواردی از این قبیل بر روی شوفاژ قرار ندهید.

سخن آخر

شوفاژ های برقی با قابلیت های زیادی که دارند، برای فصل سرما به خصوص در مکان هایی که گاز رسانی وجود ندارد، بسیار مناسب هستند. با این حال این تجهیزات الکتریکی ممکن است به دلیل عدم استفاده مناسب یا مراقبت از  آن دچار اشکال شود. برای تعمیرات شوفاژ برقی هاردستون یا سرویس آن قبل از هرچیز موارد ایمنی را رعایت کنید. به دلیل اهمیت این موضوع مجدداً ذکر می‌کنیم که در صورتی که تخصص لازم در تعمیر شوفاژ برقی هاردستون را ندارید، اقدام خودسرانه‌ای انجام ندهید و از تعمیرکاران ماهر کمک بگیرید.

خدمات دیگر

icon

admin ۲۱ ۰۵ ۱۴۰۱

سلام. برای عیب یابی شوفاژ برقی هاردستون لازمه دستگاه را به مرکز تعمیرات بیارید

icon

erphaneh ۲۱ ۰۵ ۱۴۰۱

فقط صفحه شوفاژ برقی هاردستون روشن میشه ولی اصلا گرم ‌نمیکنه

icon

admin ۲۱ ۰۵ ۱۴۰۱

دستگاه به دلیل تعادل نداشتن از کار میفته و لازمه تیکه چوب یا قطعه نسوز زیرش بذارید.

icon

لیلا ۲۱ ۰۵ ۱۴۰۱

سلام.چرخ جلوی شوفاژ خراب شده چکار کنم؟

icon

admin ۲۱ ۰۵ ۱۴۰۱

اگر دستگاه بطور کامل سرد میشه و مجددا شروع به گرم کردن میکنه نیاز به تعمیر شوفاژ برقی هاردستون نیست.ولی اگر دستگاه زمانی که مجدد وصل می شود گرما داشته باشد نیاز هست با متخصص اینکار تماس داشته باشید.

icon

سامان ۲۱ ۰۵ ۱۴۰۱

شوفاژ برقی هاردستون من وقتی اتومات میکنه نیم ساعت خاموشه بعدش وصل میشه. تازه خردیمش

icon

admin ۲۱ ۰۵ ۱۴۰۱

در صورت مشاهده کوچک ترین نشتی روغن از شوفاژ برقی از آن استفاده نکنید و مشکل روغن دادن قابل حل کردن نیست.

icon

س. م ۲۱ ۰۵ ۱۴۰۱

سلام وقتی شوفاژ برقی رو روشن میکنیم بعضی روزا زیر دستگاه روغنی می شه چکار کنیم؟

icon

admin ۲۱ ۰۵ ۱۴۰۱

سلام ممنون. لطفا دستگاه را برای عیب یابی و تعمیر شوفاژ برقی هاردستون به مجموعه بیاورید.

icon

h.ramezani ۲۱ ۰۵ ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید. دستگاه را وقتی تو برق میزنم ارور میده و اصلا گرم نمیشه

icon

admin ۲۱ ۰۵ ۱۴۰۱

اگر دور دستگاه چرب شده و یا نشتی روغن داره از دستگاه استفاده نکنید چون خیلی خطرناکه.

icon

fati ۲۱ ۰۵ ۱۴۰۱

شوفاژ برقی هاردستون من وقتی روشن میکنم صدای سرخ کردن میده ایا خطرناکه؟

icon

admin ۲۱ ۰۵ ۱۴۰۱

بذاریدش روی بالاترین درجه و مجدد تست کنید به دستگاه‌ زمان بدید تا درجه حرارت تغییر کنه . اگر‌ مشکل تکرار شد شما نیازمند تعمیرات شوفاژ برقی هاردستون هستید

icon

anis ۲۱ ۰۵ ۱۴۰۱

شوفاژ برقی من چراغش روشن میشه ولی گرمایش نداره

icon

admin ۲۱ ۰۵ ۱۴۰۱

از پایین ترین درجه شروع کنید تا به ترتیب هر درجه که اتومات کرد به مرحله بعدی بروید و نتیجه را به ما بگید تا راهنماییتون کنیم

icon

radan ۲۱ ۰۵ ۱۴۰۱

بالاترین درجه که میذارم خیلی کم گرم‌ میکنه یه حرارت ملایم داره

icon

admin ۲۱ ۰۵ ۱۴۰۱

از دستگاه استفاده نکنید. شاید پرزهای فرش توسط فن به داخل دستگاه کشیده شده و باید باز بشه تا مشکلشو بفهمیم.

icon

ی ۲۱ ۰۵ ۱۴۰۱

زمانی که فن شوفاژ رو فعال میکنم بوی پشم سوخته میده چیکار کنم ایا نیاز به تعمیر شوفاژ برقی هاردستون دارم؟

icon

admin ۲۱ ۰۵ ۱۴۰۱

اگر در زمان کم باری مصرف برق امتحان کردید و این مشکل اتفاق نیافتد سیم کشی منزل را هم چک کنید

icon

ز.س ۲۱ ۰۵ ۱۴۰۱

زمانی که رادیاتور برقی هاردستون را روی اخرین درجه میزازم بعد نیم ساعت فیوز خونه میپره علتش چیه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

code