تعویض دسته اتو پرس

تعویض دسته اتو پرس | دستگاه های اتو پرس در حالت هایی مانند زمین خوردن و یا بیش از حد کار کردن در مرور زمان ممکن است دچار شکستگی شوند و نیاز به تعویض پیدا کنند.

در شکستگی که در اثر زمین خوردن به وجود می آید، قسمت جلویی و دستگیره دسته دچار آسیب می گردد. در شکستگی در اثر فرسودگی قسمت کناری و یا پایینی دسته آسیب می بیند که در بعضی مواقع موجب می شود تا دسته بالا پایین نشود و یا دسته بالا بیاید ولی کفه تکان نخورد.

تعویض دسته اتو پرس که کار تخصصی محسوب می شود که باید توسط تکنسین های متخصص در تعمیر اتو پرس انجام گیرد. به علت اینکه باید سیم هایی که از روی دسته و برد عبور کرده است به درستی جدا شود و بعد از تعویض سرجای خود قرار گیرد.

تعویض دسته اتو پرس فنی بلد

اگر عملیات نصب دسته اتو پرس به درستی انجام نگردد موجب آسیب برد دستگاه و یا کردن نکردن سیستم بخار دستگاه و یا گرم نشدن اتو پرس می شود که هزینه ی بالایی را برای شما به همراه خواهد داشت.

دسته های اتو پرس مختلفی در بازار موجود می باشد که برای مدل های مختلف متفاوت است. در مجموعه فنی بلد بیش تر مدل های دسته اتو پرس با قیمت های مناسب و کیفیت بالا و رنگای مختلف موجود می باشد که تعویض دسته اتو پرس توسط تکنسین های با تجربه انجام می گردد.

 

 

 


icon

رضا بابائی ۱۲ ۰۶ ۱۴۰۱

با سلام چگونه پین دسته اتو پرس بایترون رو میشه خارج کرد

icon

منصور ۱۵ ۰۳ ۱۴۰۱

باسلام.بعد از تعویض کردن دسته اتو صفحه اتو با کشیدن دسته به بالا ایست ندارد یواشکی به پایین می‌آید ممنون اگه جواب بدین اشکال کار کجاس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

code