تعمیر اتو پرس


تعمیر اتو پرس | دستگاه اتو پرس یکی از لوازم خانگی است که ممکن است دچار مشکل شود و نیاز به تعمیرات اتو پرس داشته باشید. این مشکل ممکن است از عدم استفاده صحیح و یا گذشتن عمر قطعات دستگاه به وجود آید. در بعضی مواقع استفاده از خدمات درست یک مجموعه، موجب می شود تا با هزینه مناسب تر اتو پرس شما به مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد و احتیاجی به خرید دستگاه جدید با هزینه بالا نباشد.

خدمات ویژه تعمیر اتو پرس در فنی بلد

اولین قدم بعد از به مشکل خوردن دستگاه پیدا کردن یه مرکز تعمیرات اتو پرس مناسب است.مجموعه باید از تکنسین های با تجربه و با سابقه کاری بالا استفاده نماید که هر سه ماه دوره های آموزشی جدید را سپری کرده باشند و دوم اینکه با توجه وجود قطعات، با کیفیت های متفاوت در بازار، استفاده از بهترین قطعه موجب می شود تا عمر دستگاه بالاتر رفته و کم تر نیاز به تعمیر اتو پرس پیدا شود.

بهترین خصوصیاتی که مجموعه خدمات اتو پرس ارائه می دهد به شرح زیر می باشد:

. پذیرش سریع درب منزل 

. سرعت بالا در تعمیرات و تحویل فوری دستگاه ( ۲ تا ۵ روز کاری)

.استفاده از قطعات با کیفیت و اصل

. ضمانت ۱۰۰ روزه بابت تعمیرات

مجموعه فنی بلد یکی از مجموعاتی است که تمام خدمات بالا را ارائه می دهد و در هنگام پیش آمدن مشکل برای اتو پرس میتوانید با ما تماس بگیرید. تکنسین های متخصص در سرویس اتو پرس به سرعت مشکل دستگاه شما را حل خواهند کرد.

کافی است روی آیکون موبایل کنار سایت کلیک نمایید و درخواست خود را مطرح نمایید. پیک های ویژه مجموعه به سرعت دستگاه را از شما تحویل خواهند گرفت و به سرعت اتو پرس شما را تعمیر خواهند کرد.

مشکلات رایج در تعمیر اتو پرس

در ادامه به انواع مشکلات و عیب یابی اتو پرس که امکان دارد تحت شرایط مختلف برای شما پیش آید را بررسی و راه حل و نحوه سرویس اتو پرس در هرکدام از موارد را مطرح خواهیم کرد تا با کمک این مطالب بتوانید اشکالات پیش آمده را حل کنید.

رایج ترین مشکلاتی که در تعمیر اتو پرس به وجود می آید میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

. بوق زدن اتو پرس

این خطا مربوط به برد الکترونیکی اتوپرس بوده که در صورت عدم استفاده طولانی مدت از اتوپرس به وجود می آید. با وجود این خطا اتوپرس گرم نشده و بخار نمی کند بنابراین شما امکان استفاده از اتو پرس را ندارید.

راه حل:برای جلوگیری از این مشکل سعی کنید هر هفته حداقل یکبار از اتوپرس خود استفاده کرده تا سیتم برد الکترونیکی اتوپرس و همچنین سیستم بخار آن تقویت شده و دچار اختلال نگردد. اما اگر این مشکل پیش آمد جهت سرویس اتوپرس حتما به متخصصین این حوزه مراجعه کنید.

. داغ نشدن اتو پرس

از دیگر مشکلاتی که برای اتوپرس ها پیش می آید داغ نشدن اتوپرس می باشد که ناشی از چند عامل می باشد از جمله این عوامل مشکل در پریز یا دوشاخه اتو و یا تنظیم نادرست دما می باشد.

راه حل :  این مشکل ابتدا پریز برق یا دوشاخه اتوپرس را چک کنید همچنین اگر از مبدل استفاده می کنید آن را تست کنید. قدم بعدی تنظیم دمای اتوپرس می باشد که با انتخاب دمای مناسب اتوپرس شروع به گرم شدن می کند.

نکته ای که در خصوص این موضوع باید ذکر شود استفاده برای اولین بار از اتوپرس می باشد که در این موقع احتمال دارد بعد از روشن کردن و تنظیم دما اتوپرس داغ نشود. علت این موضوع این است که آب هنوز از مخزن به فیلتر نرسیده و باید مدت زمانی جهت داغ شدن صبر کنید.

. روشن نشدن اتو پرس

اگر اتوپرس شما روشن نشود برای عیب¬یابی اتوپرس، باید از بررسی سیم برق شروع کنید. شاید سیم اتوپرس آسیب، پارگی و زنگ زدگی داشته باشد. مرحله دوم مربوط به چک کردن منبع تغذیه یا پریز برق است.

راه حل: جهت سرویس اتوپرس در صورت پارگی یا خراشیدگی باید سیم تعویض گردد. برای تست منبع جریان برق کافیست از فازمتر کمک بگیرید یا یک وسیله دیگر را به دوشاخه برق وصل کنید.

. بوی بد لباس:

اگر بعد از اتو کردن لباس ها، بوی بدی از آنها بیاید مربوط به آب مانده در مخزن اتو می باشد. ماندن آب به مدت طولانی در مخزن باید ایجاد رسوب و همچنین بوی ماندگی خواهد شد.

راه حل: برای اینکه لباس هایتان پس از اتو بو نگیرد پس از هربار استفاده از اتوپرس مخزن آن را خالی کنید. علاوه بر این از آب شیر و یا آب معدنی استفاده نکنید زیرا آب شیر دارای املاح است که منجر به رسوب می شود که در هربار سوختن بوی بدی به اتو خواهد داد.

بخار ندادن اتو پرس:

اگر اتوپرس شما داغ شد ولی بخار نکرد دو دلیل اصلی میتواند داشته باشد دلیل اول تنظیمات نادرست درجه حرارت و دلیل دوم کم بودن میزان آب در مخزن می­باشد.

راه حل: در هنگام عیب یابی اتوپرس در این مرحله تنظیمات درجه حرارت اتو را چک کرده و با توجه به نوع پارچه درجه مناسبی را انتخاب کنید. قبل از شروع به کار حتما میزان آب موجود در مخزن را چک کنید.

لک شدن لباس با اتو پرس :

اگر بعد از اتو متوجه لکه روی لباس خود شدید، باید بدانید که روکش دستگاه کثیف بوده است. زیرا این کثیفی‌ها به راحتی با بخار و گرما به لباس شما منتقل خواهند شد.

راه حل:برای رفع این مشکل باید، پارچه و ابر اتو پرس را تعویض کنید.

تعمیر اتوپرس

پارچه جمع می شود:

از مشکلات اتو پرس جمع شدن پارچه در حین کار است. دلیل این است که درجه حرارت انتخابی با پارچه شما مناسب نمی­باشد. دلیل دیگر ممکن است خرابی ابر کفی اتو باشد.

راه حل: برای حل این موضوع بهتر است درجه انتخابی اتوپرس را متناسب با نوع پارچه تنظیم کنید. برای سرویس اتوپرس در این شرایط  درصورت خرابی ابر آن را تعویض کنید.

پس دادن آب زرد روی لباس :

استفاده از آب شهر باعث به وجود آمدن سولفات فلز شده و به همین علت آب زرد روی لباس پس می‌دهد. البته از دلایل دیگر آن می‌تواند کثیف بودن صفحه بالایی اتو باشد. برای تمیز کردن آن هنگامی ‌که اتوپرس را روشن کرده اید و داغ است مایع شیشه شور را به صفحه­ی آن اسپری کرده و با یک دستمال، تمیز کنید.

پریدن فیوز هنگام روشن کردن اتوپرس:

ممکن است به هنگام اتصال اتو به برق، فیوز بپرد.

راه حل:برای این که این ایراد را عیب‌ یابی کنید باید سیم‌ های داخلی دستگاه و بدنه داخلی دستگاه را چک کنید .البته به جز این مورد وجود اتصال کوتاه در سیم­‌های مربوط به قسمت المنت اتوپرس نیز می­تواند منجر به اتصالی در مدار برق خانه و پریدن فیوز شود.

نکاتی که باعث جلوگیری از سرویس اتو پرس می شود

۱- برای جلوگیری از رسوب گرفتگی دستگاه همیشه از آب مقطر استفاده کنید

۲- درصورت رسوب گرفتگی اتوپرس و کاهش کارایی محفظه‌های بخار ، برای تعمیر و سرویس اتوپرس اقدام کنید.

۳- جهت جلوگیری از برق افتادن لباس‌ها در هنگام اتوکشی همیشه از روکش‌های اورجینال و نسوز استفاده کنید.

۴- برای استفاده راحت و ایمن از اتوپرس استفاده از پایه اتوپرس استفاده پیشنهاد می­شود زیرا استفاده دستگاه با پایه راحت‌تر می‌باشد.

۵- ضربه فیزیکی به اتوپرس باعث آسیب دیدن آن شده بنابراین برای جلوگیری از آسیب دیدن دستگاه، اتوپرس را درجای امن و مناسبی قرار دهید

۶- ضربه فیزیکی به دسته‌ی اتوپرس ممکن است باعث شکستن دسته شود که در این صورت نیاز است که  برای تعمیر اتوپرس اقدام کنید زیرا با وجود دسته‌ی شکسته انجام کار با اتو پرس امکان‌پذیر نمی‌باشد.

۷- باتوجه به تعداد دفعات استفاده و یا میزان سختی آب هر ۶ ما بهتر است فیلتر را تویض کنید.

۸-برای تمیز کردن صفحه‌ی دستگاه از پارچه‌ی مرطوب استفاده کنید.

۹- به این نکته دقت کنید که در هنگام جابه‌جایی اتوپرس با قفل‌کردن دسته‌ی اتوپرس می‌توانید به‌راحتی آن را جابه‌جا کنید و همچنین این قفل برای افرادی که بچه‌ی کوچک دارند بسیار ضروری است

۱۰- دستگاه هایی که با بخار سر و کار دارند بهتر است هفته ای یکبار مورد استفاده قرار گیرند

۱۱- استفاده از آب مقطر برای جلوگیری از رسوب گرفتگی دستگاه و جلوگیری از خرابی پمپ

۱۲- بعد از خنک شدن دستگاه کفه ها را روی هم قرار دهید.

معرفی قطعات اتو پرس خانگی

در این قسمت از مقاله­ ی آموزش تعمیرات اتو پرس قطعاتی که در ساختمان این دستگاه به کار رفته ­اند را  توضیح داده­ایم .­آشنایی با این قطعات و نقش آن­ها در دستگاه کمک می­کند تا دستگاه را عیب­ یابی نمایید.

المنت اتو پرس:

نقش تولید کننده حرارت را دارد. هنگامی که تنظیمات دستگاه انجام میشود، مطابق تنظیمات، المنت شروع به گرم شدن کرده و حرارت لازم برای اتوکشی لباسها را فراهم میکند. درتعمیر اتوپرس اگر المنت دچار مشکل باشد باید تعویض کرد این قطعه قابل تعویض نیست.

سرویس و عیب یابی توپرس در فنی بلد

بویلر اتو پرس:

محفظه یا مخزنی است که در آن آب گرم می­شود و به نقطه جوش میرسد. با این کار گرما و بخار لازم برای اتو کردن لباسها فراهم می­شود. در تعمیر اتو پرس این محفظه چک می­­شود.

ترموستات :

ترموستات در اتو پرس نقش تنظیم کننده دما را دارد. این قطعه با کنترل دما، از بالا رفتن حرارت دستگاه به صورت غیر عادی جلوگیری می­کند. در تعمیر اتوپرس اگر ترموستات دچار مشکل شد می­توان آن را تعمیر کرد.

دسته اتو پرس:

دسته­ی اتو پرس به عنوان پرس­کننده در اتوپرس می­باشد. زیرا هنگام بستن دسته فشار روی لباس افزایش یافته و لباس­ها پرس می­شوند. گاهی اوقات بر اثر ضربه یا جابجایی دسته می­شکند که برای تعمیر آن باید دسته تعویض گردد.

صفحه کلید :

بر روی اتو پرس صفحه کلیدی وجود دارد که حاوی تعدادی کلید می­باشد. با استفاده از این کلیدها می­توان نوع و جنس لباس و میزان حرارت لازم برای اتوکشی آنها را تنظیم کرد.

کلید پاور :

این کلید برای خاموش/ روشن کردن دستگاه به کار می­رود.

تعمیرات اتوپرس

فیلتر اتو پرس:

فیلتری برای ممانعت از ورود رسوب و جرم به محفظه بخار دستگاه در ساختمان این دستگاه بکارگیری شده است؛ برای حل مشکل رسوب گرفتگی و در بحث تعمیر اتوپرس مربوط به این قسمت معمولا فیلتر تعویض می­گردد.

مخزن آب اتو پرس:

به منظور تولید بخار در دستگاه، نیاز به آّب می­باشد که این آب در مخزنی که برای اینکار در نظر گرفته شده است ریخته می­شود. اگر اتوپرس نشتی آب داشته باشد یا درب مخزن به خوبی بسته نشود این مخزن نیاز به بررسی و رفع ایراد دارد که در صورت عدم امکان برای تعمیر بایستی تعویض می شود.

کفی اتو پرس:

کفی این دستگاه باید از مواد اولیه مرغوب ساخته شده و کیفیت این قطعه به دلیل این است که بر روی لباسها خط نیاندازد.

لوگو نیکایی
تعمیر اتو پرس نیکایی
لوگو ویداس
تعمیر اتو پرس ویداس
لوگو دانکن
تعمیر اتو پرس دانکن
لوگو گیلبرتون
تعمیر اتو پرس گیلبرتون
لوگو سانی
تعمیر اتو پرس سانی
لوگو ژانومه
تعمیر اتو پرس ژانومه
لوگو فلر
تعمیر اتو پرس فلر
لوگو فوما
تعمیر اتو پرس فوما
لوگو گرند
تعمیر اتو پرس گرند
لوگو گاسونیک
تعمیر اتو پرس گوسونیک
تعمیر اتو پرس دلمونتی
لوگو ریوالد
تعمیر اتو پرس ریوالد
لوگو ریچموند
تعمیر اتو پرس ریچموند
لوگو بیترون
تعمیر اتوپرس بایترون
لوگو بیم
تعمیر اتو پرس بیم
لوگو دسینی
تعمیر اتو پرس دسینی
لوگو بکو
تعمیر اتو پرس بکو
لوگو زاروتی
تعمیر اتو پرس زاروتی
تعمیرات اتو پرس رادکس
تعمیر اتو پرس رادکس

خدمات دیگر

icon

میلاد ۲۸ ۱۲ ۱۴۰۲

زمانی که اتوپرس را به برق وصل میکنم بوق میزنه

icon

فنی بلد ۲۸ ۱۲ ۱۴۰۲

دکمه Off-On دستگاه را فشار دهید و سپس وضعیت دستگاه را بررسی کنید. اگر دستگاه روشن نشد، لطفاً با کارشناسان تعمیر اتوپرس ما تماس بگیرید.

icon

ذاکری ۱۹ ۱۲ ۱۴۰۲

اتوپرسم از قسمتی که بخارمیده قابش آب شده

icon

فنی بلد ۱۹ ۱۲ ۱۴۰۲

احتمالا سنسور های بویلر اتو پرس عمل نکرده و دما بیش از حد بالا رفته و قاب دستگاه را آب کرده

icon

nasim ۲۸ ۱۱ ۱۴۰۲

بوق مداوم اتوپرس برای چیه؟

icon

فنی بلد ۲۸ ۱۱ ۱۴۰۲

احتمالا برد دستگاه خرابه. باید تعمیرات اتوپرس انجام بشه.

icon

لاله ۰۷ ۱۱ ۱۴۰۲

اتوپرس داغ نمیکنه

icon

فنی بلد ۰۷ ۱۱ ۱۴۰۲

درجه حرارت اتوپرس را چند بار روی حالت صفر و ماکزیمم بذارید اگر مشکل برطرف نشد احتمالا برد الکترونیکی مشکل پیدا کرده.

icon

نوشین ۲۳ ۱۰ ۱۴۰۲

ما یه اتوپرس داریم زمانی که دسته پرسش شکست دیگه ازش استفاده نکردیم. میخواستم بدونم امکان سرویس کلی برای آن وجود داره؟

icon

فنی بلد ۲۳ ۱۰ ۱۴۰۲

تصویر دستگاه را ارسال نمایید. پس از تأیید، تعویض دسته و سرویس و عیب یابی اتوپرس در مجموعه انجام می‌شود.

icon

نسترن ۱۱ ۱۰ ۱۴۰۲

المنت اتوپرس ما سوخته و اتو نمیکنه راهنمایی کنید درست میشه

icon

فنی بلد ۱۱ ۱۰ ۱۴۰۲

آسیب دیدن این قطعه به این معناست که دستگاه شما قادر به انجام عمل اتوکاری بر روی لباس‌ها نخواهد بود. بنابراین، به منظور رفع این مشکل، توصیه می‌شود که بدون تأخیر به نزدیک‌ترین مرکز تخصصی مراجعه کنید تا مشکل را تشخیص دهند و به طور کامل برطرف کنند.

icon

دنیز ۰۲ ۱۰ ۱۴۰۲

اتوپرس من به طور ناگهانی خاموش می‌شه

icon

فنی بلد ۰۲ ۱۰ ۱۴۰۲

اگر اتوپرس به طور ناگهانی خاموش می‌شود، ابتدا کابل برق را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که سیم‌ها سالم هستند. همچنین، برای چک کردن فیوز المنت یا اتصالات داخلی به تعمیرکار اتو پرس متخصص مراجعه کنید

icon

شریفی ۱۸ ۰۹ ۱۴۰۲

چشمک زدن دکمه وسط اتو پرس برای چیه

icon

فنی بلد ۱۸ ۰۹ ۱۴۰۲

اشکال چشمک زدن اتوپرس در کارتریج اتوپرس هستش.

icon

farzan ۱۱ ۰۹ ۱۴۰۲

علت داغ نشدن اتوپرس چیه؟ ممنون

icon

فنی بلد ۱۱ ۰۹ ۱۴۰۲

عدم گرم شدن اتوپرس به دلایل متعددی برمی‌گردد، از جمله خرابی در کابل برق اتوپرس، آسیب به المنت گرمایی، ناکافی بودن سطح آب درون مخزن، یا تنظیمات نادرست. به منظور حل این مشکلات، پیشنهاد می‌شود با تعمیرکار ماهر در زمینه تعمیر اتوپرس تماس حاصل فرمایید.

icon

غریب ۰۷ ۰۹ ۱۴۰۲

دسته اتوپرسم بسته نمیشه و انگار گیر داره چکار کنم؟

icon

فنی بلد ۰۷ ۰۹ ۱۴۰۲

ممکنه به دلیل خرابی ستون اتوپرس باشه و یا دسته اتو پرس شکسته باشه که باید مورد بررسی قرار بگیره.

icon

بهاره ۳۰ ۰۸ ۱۴۰۲

چرا اتوپرس من بخار تولید نمی‌کنه؟ و لباسا چروک میمونه

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۸ ۱۴۰۲

ابتدا اطمینان حاصل کنید که مخزن آب به‌درستی پر شده و هیچ مانعی در مسیر بخار تولید وجود ندارد. سپس ترموستات و سوئیچ‌های کنترل دما را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که به‌درستی تنظیم شده‌اند. اگر مشکل همچنان ادامه داشت، ممکن است بخارساز یا المان گرمایی خراب باشد. در این صورت، بهتر است اقدام به تعمیرات اتوپرس با کمک متخصص کنید.

icon

زهره ۲۴ ۰۸ ۱۴۰۲

لکه های زرد روی لباسا برای چیه که از اتوپرس هنگام بخاردهی ایجاد میشه؟

icon

فنی بلد ۲۴ ۰۸ ۱۴۰۲

زمانی که از آب معمولی برای اتوپرس استفاده می‌کنید، به دلیل تجمع رسوبات، بویلر زنگ‌زده می‌شود. این مسئله باعث ایجاد لکه‌های زرد روی لباس‌ها می‌گردد.

icon

ضبیحی ۲۲ ۰۸ ۱۴۰۲

اتوپرس من گاهی اوقات خنک می‌ماند و دما به درستی افزایش نمی‌یابد. چه اقداماتی را می‌توانم انجام دهم تا این مشکل رفع شود؟

icon

فنی بلد ۲۲ ۰۸ ۱۴۰۲

ابتدا اطمینان حاصل کنید که دستگاه به درستی به برق وصل شده و سیم برق سالم است. سپس دمای اتوپرس را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که به درستی تنظیم شده است. اگر این مشکل ادامه دارد، شاید المان گرمایی یا ترموکوپل دچار مشکل شده باشد. در این صورت، بهتر است به یک متخصص ماهر مراجعه کنید تا قطعه معیوب را تعویض کند و تعمیر اتوپرس را دقیق‌ انجام دهد.

icon

شهیاد براتی ۱۷ ۰۸ ۱۴۰۲

بخار اتو پرسم زیاده و لباسها را خیس میکنه.راهنمایی میکنید ممنون

icon

فنی بلد ۱۷ ۰۸ ۱۴۰۲

در اتوپرس نباید بخار را بیش از 2 ثانبه استفاده کنید. اگر مشکل حل نشد نیاز به بررسی دارد.

icon

کاظم ۰۶ ۰۵ ۱۴۰۲

سلام ، اتو پرسی xl650 ژنوامه را تازه خرید کردم . سخنگوی اش را وقتی به برق میزنم و اتو را فعال میکنم فعال نمیشه .اگه امکان داره ما را راهنمایی بفرمائید .

icon

فنی بلد ۰۶ ۰۵ ۱۴۰۲

سلام. احتمالا بلند گو آسیب دیده است که میتواند از برد آن باشد یا قطع شدگی سیم باشد

icon

شیرازی ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

وقتی اتوپرس را روشن می‌کنم، بوی سوختگی احساس می‌شه. علت این بو چیست؟

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

بوی سوختگی در هنگام روشن کردن اتوپرس معمولاً به دلیل سوختن آلودگی‌ها یا رسوبات روی المنت دستگاه است. آلودگی و رسوبات می‌توانند از استفاده نامناسب آب یا کیفیت پایین آب، استفاده از مواد شوینده نامناسب یا کثیف بر روی المنت و همچنین استفاده بیش از حد طولانی مدت از اتوپرس ناشی شوند. در این صورت، تمیز کردن المنت یا تعویض آن می‌تواند مشکل را حل کند.

icon

karbasian ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

اتوپرسم هنگام استفاده از بخار، آب پاشش کرده و لکه‌های آب روی لباس‌ها می‌گذارد. چکار کنم؟

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

وقتی اتوپرس آب پاشش می‌کند، معمولاً دلیل آن یکی از موارد زیر است: اولاً، آب موجود در مخزن اتوپرس بیش از حد است یا دکمه بخار به طور ناقص کار می‌کند. در این صورت، می‌توانید مقدار آب را کاهش دهید یا دکمه بخار را بررسی و تمیز کنید. دوماً، فشار آب در داخل اتوپرس بیش از حد است. در این صورت، می‌توانید فشار آب را کمتر کنید یا کنترل کنید. در صورتی که مشکل حل نشود، توصیه می‌شود با یک تکنسین تعمیر اتوپرس تماس بگیرید.

icon

ضحی ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

سلام شما ابر و روکش تعویض میکنید؟

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

بله یکی از خدمات ما تعویض ابر و روکش اتوپرس هستش

icon

bahram ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

پمپ اتوپرسمون خراب شده علت خرابی چی هستش؟

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

علت خرابی پمپ اتوپرس می‌تواند به عوامل متعددی برگردد. در زیر سه علت رایج برای خرابی پمپ اتوپرس را بررسی خواهیم کرد:استفاده نادرست یا بیش از حد از اتوپرس: استفاده نادرست از اتوپرس می‌تواند باعث بارز شدن بیش از حد پمپ شود و باعث خرابی آن شود. همچنین، استفاده بیش از حد طولانی مدت و بدون استراحت نیز می‌تواند باعث افزایش سایش و خرابی پمپ شود.کیفیت نامناسب آب: استفاده از آب با کیفیت پایین و حاوی رسوبات، ذرات جامد و آلاینده‌ها می‌تواند پمپ را خراب کند. این ذرات و رسوبات ممکن است درون پمپ جمع شده و عملکرد صحیح آن را مختل کنند.خرابی قطعات داخلی پمپ: ممکن است قطعات داخلی پمپ، مانند بویین، اورینگ و سوپاپ به دلایل مختلفی مانند سایش یا خرابی مکانیکی دچار خرابی شوند. این خرابی‌ها می‌توانند منجر به عدم عملکرد صحیح پمپ شوند و نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات دارند.برای تشخیص دقیق‌تر علت خرابی پمپ اتوپرس، توصیه می‌شود با یک تکنسین مجرب یا نمایندگی مربوطه تماس بگیرید تا مشکل را تشخیص داده و راهنمایی لازم را درباره تعمیر یا تعویض پمپ اتو پرس دریافت کنید.

icon

طهماسبی امید ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

دکمه وسط اتو پرس دائم چشمک میزنه و روشن میشه خطا میده یا مشکلی هست که اینجور میشه؟

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

در حقیقت، دکمه وسط اتوپرس که چشمک می‌زند، یکی از رخدادهای نادر است. اما زمانی که این چراغ در حالت چشمک زن قرار می‌گیرد، دستگاه قادر به تولید بخار نیست و عملکردی ندارد. به احتمال زیاد، مشکل در کارتریج اتوپرس وجود دارد. کارتریج اتوپرس وظیفه جذب سختی آب را دارد و اگر خراب شود، رسوبات زیادی تشکیل می‌شود و باعث می‌شود چراغ وسط اتوپرس چشمک بزند. با تعمیر اتوپرس تخصصی مشکل حل میشود.

icon

رفیعی ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

مخزن اتو پرسم به دلیل اینکه جنسش پلاستیکیه شکسته شما تعویض میکنید؟

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

بله لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

icon

نوشین حیدری ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

احساس میکنم بدنه اتوپرس در حال آب شدنه این را هم بگم چندساله ازش استفاده میکنم

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

آب شدن بدنه اتوپرس، یکی از مشکلاتی است که به ندرت رخ می‌دهد و علت اصلی آن، استفاده متوالی و بدون استراحت از دستگاه است. این عمل غلط باعث افزایش فعالیت ترموستات و تولید بیش از حد حرارت می‌شود که در نتیجه ممکن است باعث گرم شدن و حتی ذوب شدن بدنه اتوپرس شود.بنابراین، توصیه می‌کنیم در زمان استفاده از اتوپرس، به آن زمان کافی برای استراحت بدهید و از استفاده مکرر و متوالی خودداری کنید. این اقدام هم از خرابی دستگاه جلوگیری می‌کند و هم از آب شدن یا ذوب شدن بدنه اتوپرس .

icon

taheri ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

وقتی دارم با اتوپرسم کار میکنم و دکمه بخار را میزنم بخار میده ولی بعد که دستم از روی دکمه برمیدارم بازم بخار میده

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

دکمه بخار اتو پرس اصلی‌ترین کلیدها بر روی دستگاه اتوپرس است. در صورتی که دستتان را از روی دکمه برداشتید ولی باز بخار میده مشکلی جدی در دستگاه رخ داده و خرابی در برد و پمپ اتو پرس باعث به وجود آمدن چنین مشکلی شده. باید عیب یابی اتو پرس با دقت انجام شود ممکن است تعمیر شود و یا با تعویض قطعه مشکل حل شود.

icon

قنبری ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

وقت بخیر و خسته نباشید در حین استفاده از اتو پرس فیوز خونه میپره و این خیلی اذیت کننده است باید چکار کرد؟؟

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

این مسئله غیرطبیعی است و اگر آن را رسیدگی نکنید، ممکن است به تمامی وسایل برقی خانه‌تان آسیب وارد کند. اما دلیل اصلی پریدن فیوز در حین استفاده از اتوپرس، ضعف کنتور برق شما و عدم رسیدن ولتاژ کافی به اتوپرس است. در این صورت، پیشنهاد می‌شود با تماس با شرکت برق منطقه خود، مشکل ضعف کنتور را رسیدگی و آن را بررسی کنید.

icon

زهرا ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

سلام علت روشن شدن چراغ قرمز اتو پرس چیه؟

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

توصیه می‌شود به هر گونه ارور یا خطایی که از اتوپرس شما نشات می‌گیرد، توجه ویژه‌ای داشته باشید و در صورت مشاهده این خطاها، به سرعت به مراکز تعمیر اتوپرس مراجعه کنید تا مشکلات برطرف شود. در غیر این صورت، سیستم کلی اتوپرس آسیب می‌بیند. اما علت روشن شدن چراغ قرمز در اتوپرس چیست؟ بیشترین عامل مسبب روشن شدن چراغ قرمز در اتوپرس، خرابی برد دستگاه است که نیازمند بررسی و تعمیر توسط تکنسین مجاز است.با این حال، اگر به این چراغ قرمز اهمیت ندهید، باید در نظر داشته باشید که ممکن است با خرابی‌های مختلفی در اتوپرس خود روبه‌رو شوید.

icon

فاطمی ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

المنت اتوپرسم خراب شده

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

المنت اتوپرس، مسئولیت اصلی گرم کردن دستگاه را بر عهده دارد و بسیار حساس است. در برخی موارد، به دلیل استفاده نادرست یا مکرر، ممکن است با اختلال و خرابی روبرو شود. هنگامی که المنت اتوپرس آسیب می‌بیند، دستگاه دیگر قادر به تولید گرما نخواهد بود و این باعث می‌شود دستگاه به یک وضعیت نامناسب تبدیل شود. در صورتی که شواهد قابل قبولی وجود داشته باشد که المنت اتوپرس سوخته و آسیب دیده است، توصیه می‌شود در صورت عدم تجربه کافی، هیچگونه تلاشی برای تعمیر یا تعویض المنت اتوپرس انجام ندهید.

icon

خادمی ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

اتوپرسم در حین استفاده قطع و وصل می‌شه و بخار تولید نمی‌کنه. آیا می تونم خودم مشکل را حل کنم

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

قطع و وصل شدن اتوپرس در حین استفاده ممکن است به دلیل پارگی در سیم برق یا مشکل در دسته باشد. ابتدا مطمئن شوید که سیم برق به درستی وصل شده و هیچ آسیبی در آن وجود ندارد. سپس دسته اتوپرس را با دقت بررسی کنید و مطمئن شوید که به درستی متصل شده است. در صورت وجود خرابی، بهتر است دستگاه را خاموش کرده و به یک تعمیرکار ماهر و باتجربه مراجعه کنید تا مشکل را تشخیص داده و رفع کند.

icon

وثوقی ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

اتوپرسم هنگام استفاده آب را نشت می‌ده. راهنمایی میکنید لطفا

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

نشت آب در اتوپرس ممکن است به دلیل ترک خوردگی در قسمت‌های لوله‌ها یا اتصالات باشد. ابتدا مطمئن شوید که تمام قطعات را به درستی وصل کرده‌اید و هیچ ترک خوردگی یا ضعفی در آن‌ها وجود ندارد. در صورت وجود ترک خوردگی، بهتر است قطعه معیوب را تعویض کنید. اگر مشکل همچنان ادامه دارد، بهتر است به تعمیرگاه مجاز تعمیر اتو پرس مراجعه کرده و دستگاه را تحت نظر تکنسین قرار دهید.

icon

صباغی ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

شیر برقی اتو پرس خراب شده با تعمیر اتو پرس درست میشه؟

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

یکی از قطعات بسیار مهم در اتو پرس شیربرقی آن است که در داغ شدن اتو پرس نقش دارد و وظیفه دارد گردش بخار یا آب در اطراف دستگاه را کنترل کند. و به دلیل اینکه شیر برقی اتو پرس با آب ارتباط مستقیم دارد، با گذر زمان دچار رسوب گرفتگی میشود. و در نتیجه رسوب گرفتگی در عملکرد شیر برقی بسیار تاثیر گذار است. برای همین اگر شیر برقی اتو پرس شما خراب شد بدانید که رسوب گرفتگی و استفاده از آب شهری می‌تواند یکی از دلایل خرابی این قطعه باشد. این قطعه بسیار حساس است و برخی مواقع قابل تعمیر است در صورتی که آسیب به اندازه ای باشد که این قطعه معیوب شده باشد، تعویض شیر برقی اتو پرس برای شما انجام می شود.

icon

افسانه علیان ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

دسته اتوپرسم شکسته کاری میشه کرد مثل روز اول بشه؟

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

دسته اتوپرس شما باید تعویض بشه متخصصان فنی بلد میتونن اینکار رو برای شما انجام دهند چون با لحیم کاری و .. درست نمیشه و حتما باید تعویض بشه

icon

فدایی ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

دکمه تنظیم دمای اتوپرس به درستی کار نمی‌کنه. چه راهکاری برای رفع این مشکل دارید

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

اگر دکمه تنظیم دمای اتوپرس به درستی کار نمی‌کند، ابتدا مطمئن شوید که دستگاه به درستی وصل شده و منبع برق کافی دارد. سپس دکمه را به طور متناوب و چند بار فشار دهید تا ممکن است خرابی ناشی از گیر کردن دکمه رفع شود. اگر همچنان مشکل پابرجاست، بهتر است به تعمیرگاه تخصصی مراجعه کنید تا دکمه را تعمیر یا تعویض کنند.

icon

فرشید ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

در حین استفاده از اتوپرسم برق می‌گیره. چه اقداماتی می‌تونم برای رفع این مشکل انجام بدم؟

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

اگر اتوپرس شما در حین استفاده برق می‌گیرد، اولین اقدامی که باید انجام دهید، بررسی سیم برق و پریز استفاده شده است. ممکن است سیم برق دستگاه آسیب دیده باشد یا پریزی که اتوپرس را به آن وصل می‌کنید مشکل داشته باشد. اگر این دو را بررسی کردید و مشکلی ندارند، بهتر است اتوپرس را به یک تکنسین متخصص تعمیر اتو پرس مراجعه کنید.

icon

نازنین سلیمی ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

اتوپرسم هنگام استفاده ، بوی سوختن یا بوی غیرعادی داره. چکار کنم؟

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

بوی سوختن یا بوی غیرعادی ممکن است به دلیل چندین عامل از جمله وجود ذرات گرد و غبار درون دستگاه، روغن یا چربی روی صفحه بخار، وجود روکشی ضعیف بر روی صفحه بخار و یا خرابی در قطعات دستگاه باشد. برای حل این مشکل، می‌توانید دستگاه را به دقت تمیز کنید، روکش صفحه بخار را چک کنید و در صورت لزوم تعویض کنید، و در صورت خرابی قطعات، به تعمیرگاه مراجعه کرده و قطعات معیوب را تعویض کنید.

icon

karooni ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

اتوپرسم آب را به صورت قطراتی به جای بخار تولید می‌کنه. چه باید کنم؟

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

وجود قطرات آب به جای بخار ممکن است به دلیل چندین عامل از جمله کمبود آب در مخزن، بسته نبودن درب مخزن، تنظیمات نادرست دمای اتوپرس و یا لکه‌ها و ذرات آلوده روی صفحه بخار باشد. برای حل این مشکل، ابتدا مطمئن شوید که مخزن دستگاه به اندازه کافی آب دارد و درب مخزن به درستی بسته شده است. سپس، تنظیمات دما را بررسی کنید و مطمئن شوید که به درستی تنظیم شده است. در نهایت، صفحه بخار را با یک حوله مرطوب تمیز کرده و از لکه‌ها و ذرات آلوده پاک کنید. در صورت رفع نشدن مشکل به مرکز معتبر برای تعمیر اتوپرس مراجعه کنید.

icon

فرزانه ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

صفحه بخار اتوپرسم چرب شده و باعث لکه‌هایی روی لباس می‌شه. چگونه آن را تمیز کنم؟

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

صفحه بخار اتوپرس ممکن است به دلیل تراکم روغن‌ها، مواد آرایشی یا لکه‌های دیگر، چرب شده و باعث ایجاد لکه‌های روی لباس‌ها می‌شود. برای تمیز کردن صفحه بخار، می‌توانید از یک حوله مرطوب استفاده کنید و با دقت روی صفحه بخار بکشید. همچنین، می‌توانید از محلول‌های خاص تمیز کننده برای صفحه بخار استفاده کنید. در هر صورت، قبل از تمیز کردن صفحه بخار، دستگاه را خاموش کنید و صبر کنید تا خنک شود.

icon

شریفی ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

دستگاه اتوپرسم هنگام استفاده صدا می‌ده. چکار باید بکنم صدا نده .ممنون از راهنماییتون

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

وجود صدا در هنگام استفاده از اتوپرس ممکن است ناشی از چندین علت باشد. در ادامه، چندین راهکار برای حل مشکل صدای اتوپرس را بررسی می‌کنیم:تمیز کردن و حذف رسوبات: صدا ممکن است به علت وجود رسوبات، ذرات گرد و غبار یا لکه‌ها در دستگاه باشد. بنابراین، قبل از هر چیز، دستگاه را به دقت تمیز کنید و رسوبات را از سطوح داخلی و خارجی آن بردارید.بررسی استوانه بخار: استوانه بخار یا مخزن آب ممکن است دچار خرابی یا نشتی شده باشد که منجر به صدا می‌شود. در این صورت، باید مخزن آب را بررسی و در صورت لزوم تعمیر یا تعویض کنید.بررسی قطعات متحرک: صدا ممکن است به دلیل وجود قطعات متحرکی مانند بلبرینگ‌ها، مهره‌های خراب شده باشد. بررسی و تعویض قطعات متحرک معیوب می‌تواند مشکل را حل کند.روان کردن قطعات: صدا ممکن است به دلیل اصطکاک بین قطعات درونی دستگاه باشد. استفاده از روغن یا گریس مناسب برای روان کردن قطعات می‌تواند صدای آن را کاهش دهد. در این زمینه، به دستورالعمل تولید کننده دستگاه پیروی کنید.

icon

صالحی ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

اتوپرسم هنگام استفاده بوی سوختن می‌ده. چیکار باید بکنم

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

این مشکل ممکن است به دلیل وجود رسوبات و کثیفی در داخل دستگاه باشد. برای حل این مشکل، بهتر است ابتدا دستگاه را خاموش کرده و اجازه دهید کاملا سرد شود. سپس با استفاده از یک پارچه نرم و خیس، سطح داخلی دستگاه را تمیز کنید. همچنین مطمئن شوید که سیم‌ها به درستی متصل شده‌اند. در صورت عدم حل مشکل، به تعمیرگاه مجاز تعمیرات اتو پرس مراجعه کنید.

icon

فرحناز.س ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

دکمه برق اتوپرسم کار نمی‌کنه و دستگاه روشن نمی‌شه. چگونه باید این مشکل را حل کنم؟

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

قبل از هر چیزی مطمئن شوید که سیم برق دستگاه به درستی به منبع برق متصل است. همچنین از صحت شاخص‌های برق و ولتاژ در منطقه خود اطمینان حاصل کنید. در صورت عدم رفع مشکل، بهتر است به مرکز مجاز مراجعه کنید تا دستگاه توسط تکنسین مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات برقی آن حل شوند.

icon

ساغر ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

اتوپرس من گرم نمی‌شه. چه کاری باید انجام بدم تا گرم بشه و اتو کنم؟

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

در ابتدا مطمئن شوید که دکمه روشن‌خاموش دستگاه را فشرده کرده و قدرت برق به درستی به دستگاه می‌رسد. همچنین مطمئن شوید که ترموستات به درجه حرارت مورد نظر تنظیم شده است و لوله‌ها و سیم‌ها به درستی متصل شده‌اند. در صورت عدم رفع مشکل، به تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید تا دستگاه بررسی شود و مشکلتان حل شود.

icon

قربانی ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

خسته نباشید اتوپرسم خیلی کم بخار تولید می‌کنه. چطور می‌تونم این مشکلا حل کنم؟

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۲ ۱۴۰۲

ابتدا مطمئن شوید که مخزن آب دستگاه به درستی پر شده و درب آن به طور کامل بسته شده است. سپس مطمئن شوید که دکمه بخاردهی به درستی فشرده شده است و هیچ مانعی در مسیر خروجی بخار وجود ندارد. در صورت استفاده از آب شهری، ممکن است رسوبات و ذرات معلق در آب باعث انسداد شیر بخاردهی شود، در این صورت شیر را با دقت پاکسازی کنید. در صورت عدم حل مشکل، بهتر است به مرکز تعمیر اتوپرس معتبر مراجعه کنید.

icon

شایسته ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

اتوپرس من صداهای غیرعادی می‌ده و لرزش داره. چطور این مشکل را حل کنم؟

icon

فنی بلد ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

صداهای غیرعادی و لرزش دستگاه ممکن است ناشی از خرابی در قطعات درونی اتوپرس باشد. در ابتدا، مطمئن شوید که دستگاه به طور صحیح و روان عمل می‌کند و هیچ موانع یا اشیاء غیرضروری در داخل دستگاه وجود ندارد. در صورت ادامه مشکل، بهتر است به تعمیرگاه مجاز مراجعه کرده تا از بروز مشکلات جدی‌تر جلوگیری شود.

icon

فرهانی ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

دکمه بخاردهی اتوپرسم کار نمی‌کنه. چگونه می‌تونم این مشکل را حل کنم؟

icon

فنی بلد ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

در ابتدا، مطمئن شوید که دکمه بخاردهی به درستی فشرده شده است. همچنین، بررسی کنید که خروجی بخار از سوراخ‌های صفحه اتوپرس خارج می‌شود و هیچ مانعی در این مسیر وجود ندارد. در صورت عدم عملکرد صحیح، به تعمیرگاه مجاز تعمیرات اتو پرس مراجعه کنید.

icon

اسما ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

اتوپرسم آب را نمی‌گیرد. چگونه این مشکل را حل کنم؟

icon

فنی بلد ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

در ابتدا، اطمینان حاصل کنید که مخزن آب به درستی قرار داده شده و درب آن به طور کامل بسته شده است. همچنین، مطمئن شوید که لوله آب دستگاه به درستی متصل و سالم است. در صورت عدم رفع مشکل، بررسی کنید که آب در شبکه آب شهری به خوبی جریان دارد و از مشکلات سیستم آبدهی مطلع شوید. در صورت لزوم، به تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید.

icon

طاهره مردانی ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

اتوپرسم بخار نمی‌ده. چطور می‌تونم این مشکل را حل کنم؟

icon

فنی بلد ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

ابتدا بررسی کنید که مخزن آب دستگاه به درستی پر شده است و سیستم بخارسازی مسدود نشده باشند. همچنین مطمئن شوید که تنظیمات دما در حالت مناسب قرار دارند. در صورتی که مشکل حل نشد، فیلتر رسوب‌گیر را بررسی کنید و در صورت لزوم تعویض کنید. اگر همچنان مشکل باقی است، به تعمیرگاه مجاز مراجعه کرده و دستگاه را تعمیر کنید.

icon

رستگاری هما ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

اتوپرس من زمانیکه روشن می‌شود، صدای عجیبی می‌دهد. چگونه می‌توانم این مشکل را برطرف کنم؟

icon

فنی بلد ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

این صدا ممکن است به خرابی در برد الکترونیکی دستگاه و سیم کشی آن، جرم و رسوب گرفتن اتو، استفاده نکردن از دستگاه به مدت طولانی و هشدار برای تعویض فیلتر یا خرابی بوق اتوپرس مربوط باشد. برای بررسی و رفع این مشکل و تعمیر اتوپرس بهتر است به تکنسین متخصص مراجعه کرده و دستگاه را تعمیر کنید. از روشن کردن و استفاده از اتوپرس در حالت فوری خودداری کنید تا از بروز مشکلات جدی‌تر جلوگیری کنید.

icon

زهرا ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

اتوپرس من درست گرم نمی‌شود. چه باید بکنم؟

icon

فنی بلد ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

ابتدا بررسی کنید که دستگاه به درستی روشن شده است و منبع برق به آن متصل است. اطمینان حاصل کنید که تنظیمات دما در حالت مناسب قرار دارد و فیوز یا سوئیچ اتوپرس را بررسی کنید. اگر مشکل حل نشد، بهتر است به تکنسین متخصص مراجعه کنید.

icon

براتی ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

عدم گرم شدن اتوپرس به چه علت اتفاق میفته؟

icon

فنی بلد ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

عدم گرم شدن اتوپرس ممکن است به علت عوامل زیر باشد:عدم روشن شدن دستگاه: اگر اتوپرس شما به طور کلی روشن نمی‌شود، این ممکن است به خرابی در منبع تغذیه دستگاه، سیم برق، یا دیگر قطعات مرتبط با بخش برقی آن مربوط باشد. در این صورت، تعمیر و بازسازی توسط تکنسین متخصص توصیه می‌شود.خرابی در عناصر حرارتی: اتوپرس دارای عناصر حرارتی است که برای ایجاد حرارت مورد نیاز برای گرم کردن استفاده می‌شوند. اگر یکی از این عناصر خراب شده باشد، اتوپرس گرم نمی‌شود و نیاز به تعمیر آن دارد.مشکل در تنظیمات دما: اتوپرس ممکن است برای تنظیم دمای مورد نظر دارای کنترل‌ها و ترموستات باشد. اگر این تنظیمات به درستی انجام نشود یا دچار خرابی شوند، اتوپرس به درستی گرم نمی‌شود. در این صورت، بررسی و تنظیم مجدد تنظیمات دما می‌تواند مشکل را حل کند.مسدودی در سیستم بخارسازی: اتوپرس برای تولید بخار از آب استفاده می‌کند. اگر سیستم بخارسازی دستگاه دچار مسدودی شده باشد، بخار تولید نمی‌شود و در نتیجه اتوپرس گرم نمی‌شود. تمیز کردن و بررسی سیستم بخارسازی می‌تواند به حل این مشکل کمک کند.در هر صورت، در صورتی که اتوپرس شما گرم نمی‌شود، توصیه می‌شود به یک تکنسین مجاز یا نمایندگی تعمیرات اتو پرس مراجعه کرده و دستگاه را بررسی و تعمیر کنید.

icon

فرنوش ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

جدیدا یه مشکلی با اتوپرسم دارم اونم اینه که بخار نمیده و این باعث میشه لباسا اتو نشه راهنمایی میکنید لطفا ببینم چیکار باید بکنم

icon

فنی بلد ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

تولید نکردن بخار توسط اتوپرس ، به عنوان یکی از مشکلات اساسی آن شناخته می‌شود. در صورت مواجهه با این مشکل، ابتدا اطمینان حاصل کنید که مخزن دستگاه دارای آب به میزان کافی است؛ زیرا مخزن باید به ظرفیت مناسبی پر شده باشد. عوامل دیگری که می‌توانند منجر به عدم تولید بخار شوند، شامل تنظیمات پایین درجه اتو و خرابی فیلتر رسوب‌گیر دستگاه هستند، در صورت وجود خرابی در فیلتر، نیاز به تعویض آن وجود دارد.

icon

بابک ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

دلیل بوق های اتوپرس ناشی از چه مشکلیه؟!

icon

فنی بلد ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

علت اصلی بروز این مشکل به خرابی برد الکترونیکی دستگاه برمی‌گردد. تعمیر این قطعه نیازمند تخصص است و برای رفع آن باید به نمایندگی مجاز تعمیر اتوپرس مراجعه کنید. همچنین، احتمال وجود صدای بوق به علت آلارم دستگاه نیز وجود دارد که نشان می‌دهد فیلتر اتوپرس کثیف شده است و تعویض این قطعه ضروری است.

icon

dehghani ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

هزینه تعمیرات اتو پرس چقدره

icon

فنی بلد ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

خدمات تعمیر و تعویض قطعات در فنی بلد با استفاده تیم مجرب و قطعات کاملا ارجینال انجام می‌ شود. و هزینه بعد از بررسی و عیب یابی مشکل اتوپرس مشخص می شود.

icon

یلدا ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

دسته اتوپرسم شکسته درست شدنیه؟

icon

فنی بلد ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

با تعویض دسته اتو پرس درست میشه

icon

صادقی ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

مشکل آب ریزی اتوپرس رو چطوری حل کنم؟

icon

فنی بلد ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

این مشکل زمانی رخ میدهد که مخزن آب اتوپرس را بیش از حد پر کنید. همیشه به اندازه داخل آن آب بریزید که لبریز نشود. ممکن است آب دادن به سایر اجزای اتو پرس آسیب وارد کند.

icon

رامین ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

علت داغ نشدن اتو پرس چیه

icon

فنی بلد ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

داغ نشدن اتو پرس دلایل مختلفی دارد که رایج ترین علتهای آن خرابی المنت، ترموستات، پمپ اتو پرس، خرابی شیر برقی و رسوب گرفتن دستگاه است

icon

فاطمه ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

سلام وقتی به بدنه اتوپرسم دست میزنم برق داره ممنون میشم کمک کنید مشکلم حل بشه

icon

فنی بلد ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

برای جلوگیری از مشکلات برق داشتن در بدنه اتو پرس،توصیه می‌شود به یک تعمیرگاه مجاز تعمیر اتو پرس مراجعه کنید تا مشکل دستگاه شما به‌طور فوری برطرف شود.علل اصلی این مشکل یعنی برق داشتن بدنه اتوپرس عبارت است از: لمس کردن اتو پرس با دست خیس، خرابی ترموستات اتو پرس،عدم وجود عایق مناسب در سیم‌ها و مشکلات فنی در دستگاه لطفاً توجه داشته باشید که تشخیص دقیق و رفع مشکلات فنی نیاز به تخصص و تجهیزات مناسب دارد، بنابراین بهتر است این کار را به تعمیرکاران ماهر و مجاز بسپارید.

icon

شهین ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

دسته اتوپرسم گیر می کنه و بسته نمیشه

icon

فنی بلد ۲۹ ۰۲ ۱۴۰۲

مشکل گیر کردن دسته اتوپرس به دلیل خرابی ستون اتو پرس و یا شکستن دسته اتو پرس است که باید مورد بررسی و عیب یابی قرار بگیرد. درکل توصیه‌ای که برای این مشکل داریم این است که به مراکز تعمیر اتو پرس مراجعه کنید تا تکسین با مهارت خود این خرابی را برطرف کند.

icon

ریحانه ۲۸ ۰۲ ۱۴۰۲

چه موقع باید ابر و روکش اتوپرس را تعویض کنیم

icon

فنی بلد ۲۸ ۰۲ ۱۴۰۲

ابر و روکش اتو پرس دارای عمر مفیدی هستند که بستگی به استفاده شما از اتو پرس دارد. باید توجه داشته باشید که زمانی که متوجه می‌شوید ابر و روکش خراب شده، پاره شده، قطر آن کاهش یافته یا لایه رویی آن آسیب دیده است، باید آنها را تعویض کنید. برای تعویض ابر و روکش، شما نیازی به تکنسین متخصص ندارید و می‌توانید آنها را از نمایندگی یا مراکز معتبر تهیه کنید و به‌صورت دستی در خانه یا محل کار خودتان تعویض کنید.

icon

فریده.م ۲۸ ۰۲ ۱۴۰۲

خسته نباشی اتوپرسم دائم چراغ قرمزش روشن میشه مشکلش چیه؟ نیاز به تعمیرات اتوپرس هست؟

icon

فنی بلد ۲۸ ۰۲ ۱۴۰۲

هر ارور اتو پرس را جدی بگیرید علت روشن شدن چراغ قرمز اتو پرس به دلایل زیر است: دمای دستگاه بالا برای رسیدن به دمای مطلوب عدم تطابق دما یا فشار بخار با تنظیمات مورد نظر وجود مشکلات فنی یا خرابی در سیستم کنترل دما عدم قرار گرفتن دستگاه در حالت آماده‌به‌کار (Standby) پس از استفاده توجه داشته باشید که برای تشخیص و برطرف کردن دقیق مشکل، نیاز به بررسی دقیق و تخصصی توسط تکنسین متخصص است.

icon

نسترن ۲۸ ۰۲ ۱۴۰۲

سلام من وقتی با اتوپرس لباسا رو اتو میکنم یه لکه زرد روی لباسا میفته چکارکنم؟

icon

فنی بلد ۲۸ ۰۲ ۱۴۰۲

استفاده از اتو پرس بر روی لباس‌ها ممکن است لکه ایجاد کند، اما این مشکل اصلاً غیرعادی نیست و یک علت می تواند داشته باشد، که آن استفاده از آب شهری (آب لوله کشی) است. بنابراین، توصیه می‌شود تا زمانی که از اتو پرس استفاده می‌کنید، از آب مقطر استفاده کنید. با استفاده از آب مقطر، علاوه بر حفظ سلامتی دستگاه، می‌توانید از ایجاد لکه‌های زرد بر روی لباس‌های خود جلوگیری کنید. پس با دیدن چنین مشکلی نگران نشوید و فقط از آب مقطر استفاده کنید.

icon

فرهاد ۲۸ ۰۲ ۱۴۰۲

علت بخار ندادن اتو پرس چی هستش باید چیکار کنیم؟

icon

فنی بلد ۲۸ ۰۲ ۱۴۰۲

علت بخار ندادن اتو پرس ممکن است به دلایل زیر اتفاق بیفتد: نقص در سیستم بخارسازی انسداد در لوله‌ها یا نازل بخار کمبود آب در مخزن خرابی در عنصر گرمایشی مشکل در تنظیمات دما یا فشار بخار عدم رسیدن صفحه به دمای مورد نیاز توجه داشته باشید که برای تشخیص و برطرف کردن دقیق مشکل، نیاز به بررسی دقیق و تخصصی توسط تکنسین متخصص است.

icon

شیرازی ۲۸ ۰۲ ۱۴۰۲

وقت بخیر یه سوال داشتم علت روشن نشدن اتو پرس چیه؟

icon

فنی بلد ۲۸ ۰۲ ۱۴۰۲

مطمئن شوید که اتو پرس به طور صحیح به منبع برق متصل شده است.ممکن است دکمه روشن/خاموش اتو پرس خراب شده یا در وضعیت نامناسبی قرار داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که دکمه را به درستی فشار داده و روشن/خاموش شود.قطعات برقی درون اتو پرس ممکن است دچار خرابی یا ایراد شده باشند. در این صورت، نیاز به تعمیرات تخصصی دارید و بهتر است به یک تکنسین متخصص مراجعه کنید.اتو پرس ممکن است دارای فیوز حرارتی باشد که در صورت سوختن، باعث مانع شدن جریان برق و عدم روشن شدن دستگاه می‌شود. بررسی کنید که فیوز داخلی اتو پرس سالم است و در صورت نیاز، آن را تعویض کنید.مشکلاتی مانند خرابی ترموستات، قطعات داخلی آسیب دیده یا مشکل در سیستم کنترل دما می‌تواند باعث عدم روشن شدن اتو پرس شود. در این موارد، بهتر است به یک مرکز خدمات معتبر مراجعه کنید.

icon

زهره ۲۸ ۰۲ ۱۴۰۲

اتو پرسم چند وقته صدا میده و بوق میزنه راهنمایی میکنید لطفا

icon

فنی بلد ۲۸ ۰۲ ۱۴۰۲

اگر اتو پرس شما صدا میدهد و بوق میزند، ممکن است به یکی از دلایل زیر باشد. در صورتی که مشکل را نمی‌توانید شناسایی و برطرف کنید، توصیه می‌شود با تولید کننده یا مرکز خدمات معتبر تماس بگیرید و مشکل را گزارش کنید. آنها می‌توانند به شما راهنمایی کنند و در صورت نیاز به تعمیر اتوپرس ، اقدامات لازم را انجام دهند.-اگر برد یا سیم کشی داخلی اتو پرس آسیب ببیند، ممکن است باعث ایجاد نویز و صدا شود. این مشکل معمولاً نیازمند تعمیر تخصصی است. -اگر ولتاژ برق شهری که اتو پرس به آن وصل است، با ولتاژ مناسب برای دستگاه تطابق نداشته باشد، ممکن است سیستم الکتریکی اتو پرس ناپایدار شده و صدا تولید کند. در این صورت، استفاده از یک ترانسفورماتور مناسب می‌تواند مشکل را حل کند. -ممکن است در طول زمان جرم و رسوبات روی صفحه یا قسمت‌های داخلی اتوپرس جمع شود. این مواد ممکن است باعث ایجاد صدا و بوق زدن شود. برای رفع این مشکل، تمیز کردن منظم اتو پرس و حذف رسوبات ضروری است. -اگر اتو پرس به مدت طولانی بدون استفاده بماند، ممکن است قطعات داخلی آن زنگ بزند. هنگامی که دوباره آن را روشن می‌کنید، ممکن است صدا و بوق بزند. در این صورت، توصیه می‌شود اتو پرس را به مدت کوتاهی روشن کنید و به آرامی گرم شود. -برخی از اتو پرس‌ها دارای سیستم فیلتراسیون هستند که به منظور حفظ کیفیت بخار و جلوگیری از رسوبات در دستگاه استفاده می‌شوند. زمانی که فیلتر کثیف شده یا نیاز به تعویض داشته باشد، اتو پرس ممکن است با صدا و بوق زدن به شما اعلام کند. در این صورت، باید فیلتر را تعویض کنید طبق دستورالعمل تولید کننده.

icon

فاطمه ۲۸ ۰۲ ۱۴۰۲

خسته نباشید من تازه اتوپرس خریدم چطور می‌تونم از بخار اتو پرس استفاده کنم؟

icon

فنی بلد ۲۸ ۰۲ ۱۴۰۲

برخی از اتو پرس‌ها دکمه یا سوئیچ جداگانه‌ای برای تولید بخار دارند. قبل از استفاده، اطمینان حاصل کنید که مخزن آب در اتو پرس پر شده است. سپس دکمه بخار را فشار دهید تا بخار تولید شود. در صورتی که بخار تولید نمی‌شود، ممکن است مسیر بخار گرفته باشد و نیاز به تمیز کردن داشته باشد.

icon

سعیدی ۲۸ ۰۲ ۱۴۰۲

سلام چرا اتو پرسم به طور کامل گرم نمی‌شه؟

icon

فنی بلد ۲۸ ۰۲ ۱۴۰۲

دلایل مختلفی می‌تواند وجود داشته باشد. ابتدا مطمئن شوید که اتو پرس به طور کامل روشن شده است. همچنین، اطمینان حاصل کنید که دمای مورد نیاز را برای اتو پرس تنظیم کرده‌اید. اگر اتو پرس هنوز گرم نمی‌شود، ممکن است مشکلی در سیستم گرمایشی یا قطعات داخلی داشته باشد که باید اقدام به تعمیر اتو پرس کرد.

icon

ندا قهرمانی ۲۰ ۰۶ ۱۴۰۰

سلام اتو پرس ما قفل شده باز نمیشه دسته اش بالا نمیاد مدام هم بدق میزنه

icon

فنی بلد ۲۰ ۰۶ ۱۴۰۰

این مشکلات به تعمیر تخصصی نیاز دارند. بهترین راه حل برای رفع این مشکلات این است که به یک تعمیرکار مجاز یا نمایندگی مراجعه کنید. تعمیرکار مجاز می‌تواند مشکلات مربوط به قفل شدن و عدم حرکت دسته را تشخیص داده و تعمیر نماید. همچنین، بوق زدن مداوم ممکن است به خرابی یا نقص فنی دستگاه اشاره کند که نیاز به تعمیر دارد. در هر صورت، بهترین راه حل این است که به یک تکنسین متخصص مراجعه کنید تا دستگاه را بررسی و تعمیر کند.

icon

معصومه بعیدی ۱۲ ۰۹ ۱۳۹۹

دستگاه مدام سوت میکشدو گرم نمیکند

icon

فنی بلد ۱۲ ۰۹ ۱۳۹۹

اگر اتوپرس شما سوت می‌کشد و گرم نمی‌شود، ممکن است با مشکلات فنی روبرو باشید. در اینجا چندین اقدام قابل انجام را برای رفع مشکل شما ذکر می‌کنم:بررسی منبع برق: ابتدا مطمئن شوید که اتوپرس به درستی به منبع برق متصل شده است. از اتصال صحیح سیم برق و درجه ولتاژ مناسب اطمینان حاصل کنید.بررسی ترموستات: بررسی کنید که ترموستات دستگاه در درجه حرارت مناسب تنظیم شده است. در صورت لزوم، ترموستات را تنظیم یا تعویض کنید.بررسی فیوز: بررسی کنید که فیوز دستگاه سالم است و در صورت لزوم، فیوز را تعویض کنید.تمیز کردن دستگاه: اطمینان حاصل کنید که دستگاه از هر گونه خراش، رسوبات یا گرد و غبار پاک است. گاهی اوقات تمیز کردن دستگاه می‌تواند مشکلات کوچکی را حل کند.در صورتی که با انجام این اقدامات هنوز مشکل حل نشد، بهتر است به یک تکنسین متخصص مراجعه کرده تا اتوپرس شما را تعمیر کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

code