تعمیر جارو برقی پاکشوما


تعمیر جارو برقی پاکشوما | دستگاه جارو برقی یکی از لوازم خانگی است که ممکن است دچار مشکل شود و نیاز به عیب یابی جارو برقی پاکشوما داشته باشید. این مشکل ممکن است از عدم استفاده صحیح و یا گذشتن عمر قطعات دستگاه به وجود آید. در بعضی مواقع استفاده از خدمات درست یه مجموعه، موجب می شود تا با هزینه مناسب تر جارو برقی شما به مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد و احتیاجی به خرید دستگاه جدید با هزینه بالا نباشد.

خدمات ویژه تعمیر جارو برقی پاکشوما در فنی بلد

اولین قدم بعد از به مشکل خوردن دستگاه پیدا کردن یه مرکز تعمیرات جارو برقی مناسب است.مجموعه باید از تکنسین های با تجربه و با سابقه کاری بالا استفاده نماید که هر سه ماه دوره های آموزشی جدید را سپری کرده باشند و دوم اینکه با توجه وجود قطعات، با کیفیت های متفاوت در بازار، استفاده از بهترین قطعه موجب می شود تا عمر دستگاه بالاتر رفته و کم تر نیاز به تعمیر جارو برقی پاکشوما پیدا شود.

بهترین خصوصیاتی که مجموعه خدمات جارو برقی ارائه می دهد به شرح زیر می باشد:

. پذیرش سریع درب منزل

. سرعت بالا در تعمیرات و تحویل فوری دستگاه ( ۲ تا ۵ روز کاری)

.استفاده از قطعات با کیفیت و اصل

. ضمانت ۱۰۰ روزه بابت تعمیرات

مجموعه فنی بلد یکی از مجموعاتی است که تمام خدمات بالا را ارائه می دهد و در هنگام پیش آمدن مشکل برای جارو برقی میتوانید با ما تماس بگیرید. تکنسین های متخصص در تعمیر جارو برقی پاکشوما به سرعت مشکل دستگاه شما را حل خواهند کرد.

کافی است روی آیکون موبایل کنار سایت کلیک نمایید و درخواست خود را مطرح نمایید.

مشکلات رایج در تعمیر جارو برقی پاکشوما

جارو برقی پاکشوما در حین کار خاموش می شود

اگر هنگامی که شما مشغول جارو کشیدن در منزل یا محل کار بودید و در حین کار جارو برقی شما خاموش شد، مجددا کلید جاروبرقی را بزنید. اگر جاروبرقی روشن نشد، در اولین قدم پریز برق و دوشاخه جاروبرقی را بررسی کنید.

گاهی اوقات ممکن است اشکال در پریز باشد. اگر با تغییر پریز مشکل حل نشد، به دوشاخه جاروبرقی دقت کنید که قطعی یا ایراد دیگری نداشته باشد. اگر از درستی این موارد مطمئن شدید، به احتمال زیاد ایراد از موتور جاروبرقی شما است.

معمولا در این جور مواقع موتور جاروبرقی یا نیم‌سوز شده یا به طور کل سوخته است. برای اطمینان از این مسئله بهتر است با کارشناسان ما در فتی بلد تماس گرفته تا راهنمایی‌های لازم را به شما ارایه دهند.

برس جارو برقی در حین کار نمی چرخد

اگر متوجه شدید که در زمان استفاده از جاروبرقی برس تعبیه شده در سری جاروبرقی نمی‌چرخد، باید سریعتر اقدام به رفع آن کنید، زیرا این مسئله باعث می‌شود به موتور جاروبرقی فشار بیشتری وارد شود.

برای رفع این مشکل معمولا می‌توانید به وسیله قیچی یا چاقو پرزهای گیر کرده در انتهای برس را از برس حدا کنید تا برس به راحتی حرکت دورانی خود را داشته باشد. در بعضی از مدل‌ها دسترسی بهتر به برس با باز کردن پیچ‌ها مقدور است پس این کار را به آرامی انجام دهید تا برس نشکند.

جارو برقی سر و صدای زیادی دارد

گاهی ممکن است پس از مدتی استفاده از جاروبرقی صدای ناهنجار و زیادی را بشنوید که برای شما آزار دهنده باشد. معمولا دلایل متعددی برای زیاد بودن صدای جاروبرقی یا ایجاد صدای ناهنجار در جاروبرقی وجود دارد. این عوامل می‌تواند از بلبرینگ‌ها، پروانه جاروبرقی، گیر کردن شی در کیسه جاروبرقی یا عوامل دیگر ایجاد شود.

برای رفع این مشکل سعی کنید در ابتدا به سراغ کیسه جاروبرقی بروید و ببینید شی خارجی در آن گیر کرده است یا خیر. همچنین در صورتی که مشاهده کردید کیسه پر شده است، آن را خالی کنید. اگر با این مسئله مشکل برطرف نشد، احتمالا ایراد در بلبرینگ یا پروانه موتور جاروبرقی خواهد بود که توصیه می‌کنیم به دلیل تخصصی بودن آن،تعمیر جارو برقی پاکشوما را به متخصصان فنی بلد بسپارید.

جارو برقی پاکشوما پس از استفاده زیاد داغ می‌کند

در نظر داشته باشید که جاروبرقی را باید در زمان‌های کوتاه استفاده کنید. اگر سطح مورد نیاز برای جارو کشیدن شما زیاد است، باید به جاروبرقی در فواصل مختلف کمی استراحت دهید تا خنک شود. استفاده مداوم و پشت سر هم در زمان‌های طولانی از جاروبرقی می‌تواند مشکلات زیادی را به جاروبرقی تحمیل کند و موتورش را دچار آسیب نماید.

به همین دلیل است که توصیه شده در زمان خریداری جاروبرقی به میزان کاری که از آن می‌خواهید بکشید توجه داشته باشید و برای اماکن بزرگتر با سطوح بیشتر و تعداد دفعات بالاتر، جاروبرقی‌های قوی‌تر و با وات بالاتری خریداری کنید.

در نظر داشته باشید که نخاله‌های ساختمانی یا زباله‌های خیس را تا آنجا که می‌شود با جاروبرقی جارو نکنید. این کار باعث داغ شدن موتور و ایجاد خرابی در آن می‌شود.

همچنین لازم به ذکر است که استفاده مداوم از جاروبرقی ممکن است موتور جاروبرقی را نیم‌سوز کرده یا کلا آن را بسوزاند. به همین دلیل در عیب یابی جارو برقی پاکشوما توصیه اکید می‌شود که جاروبرقی را در زمان‌های کوتاه استفاده کرده یا در میان کار و فعالیت خود به آن مدتی استراحت دهید تا موتور جاروبرقی خنک شود.

اگر جاروبرقی شما در مدت زمان کوتاهی داغ می‌کند، بهتر است در ابتدا فیلتر جاروبرقی را بررسی و آن را تمیز کنید. با این کار شاید مشکل داغ شدن جاروبرقی شما رفع یا حداقل کم شود. اگر این مشکل با این مسئله حل نشد، احتمال خرابی در فن جارو برقی نیز ممکن است یکی دیگر از دلایل داغ شدن سریع آن باشد. برای این قسمت متاسفانه شما نمی‌توانید کار خاصی را انجام دهید. ولی با گرفتن تماس با تعمیرکاران فنی بلد می‌توانید مراحل انجام تعمیر جارو برقی پاکشوما را به این گروه حرفه‌ای بسپارید.

جارو برقی پاکشوما مکش خوبی ندارد

گاهی ممکن است متوجه شوید که در زمان جاروکشی جاروبرقی شما مکش مناسبی نداشته و در این امر ضعیف عمل می‌کند. از دلایل عمده این مشکل می‌توان به پر بودن کیسه جاروبرقی و گیر کردن زباله در خرطومی جاروبرقی اشاره کرد.

شما می‌توانید با خالی کردن کیسه یا تعویض آن این مشکل را حل کنید. اگر متوجه شدید که مشکل از کیسه جاروبرقی نیست، لوله جاروبرقی را بررسی کنید، زیرا ممکن است شی یا زباله‌ای داخل آن گیر کرده باشد.در عیب یابی جارو برقی پاکشوما برای درآوردن شی یا زباله گیر کرده از داخل لوله خرطومی جاروبرقی کافی است به وسیله یک ابزار باریک و بلند این کار را انجام دهید تا گرفتگی لوله باز شود.

جارو برقی گاهی اوقات روشن نمی‌شود، ولی گاهی بدون مشکل روشن می‌شود

دلیل عمده این مسئله خرابی در کلیدهای خاموش و روشن جاروبرقی می‌باشد. اگر از پریز برق منزل خود مطمئن هستید، احتمال ایراد و خرابی را باید در کلید روشن و خاموش جاروبرقی یا سیم‌پیچ آن جستجو کرد. برای مشاوره بیشتر در این رابطه حتما با کارشناسان باتجربه فنی بلد تماس بگیرید.

ایجاد بوی سوختگی در جاروبرقی

در زمان استفاده از جاروبرقی اگر متوجه بوی نامطبوعی مثل سوختگی شدید، احتمال خرابی در بلبرینگ جارو برقی محتمل‌ترین حالت است. برای تعمیر یا تعویض آن باید از تعمیرکاران متخصص بهره بگیرید، زیرا این کار توسط شما انجام‌پذیر نخواهد بود.

شلنگ جاروبرقی تمیز هست ولی مکش مناسبی ندارد

همان‌طور که می‌دانید عدم مکش مناسب جاروبرقی به دلیل جریان نداشتن هوا است. برای این کار بهتر است فیلتر، پاکت و سری جاروبرقی را بررسی کنید تا چیزی جلوی جریان هوا را نگرفته باشد. معمولا با بررسی و اصلاح موارد یاد شده این مشکل برطرف می‌شود.

جاروبرقی هنگام استفاده لرزش دارد

اگر در هنگام استفاده از جاروبرقی لرزشی در جاروبرقی احساس می‌کنید، به احتمال زیاد این مشکل به نگهدارنده‌های لاستیکی موتور برمی‌گردد. معمولا پس از استفاده‌های مداوم این نگهدارنده‌های لاستیکی شل شده و نیاز است تا مجددا سفت شوند یا در جای مناسب خود قرار گیرند. اگر به هر دلیل این نگهدارنده‌ها پاره یا خراب شده باشند، بهتر است آنها را تعویض کنید.

نکات کلیدی برای تعمیر و نگهداری جاروبرقی

– در زمان خرید جاروبرقی حتما به کاربرد آن برای شما، امکانات تعبیه شده، حجم سطوح مورد نیاز برای جاروکشی و میزان وات جاروبرقی توجه کنید، زیرا این مسئله در کارایی و عملکرد بهتر جاروبرقی انتخابی شما درآینده بسیار مهم خواهد بود.

– زمانی که جاروبرقی ناگهان خاموش می‌شود، اولین اقدام بررسی برق منزل و پریزی است که دارید از آن استفاده می‌کنید. تا این مسئله را بررسی نکردید از باز کردن جاروبرقی بپرهیزید.

– سرویس دوره‌ای جاروبرقی می‌تواند بسیاری از مشکلات رایج را به حداقل برساند. به همین دلیل شما می‌تواند برای سرویس سالیانه و دوره‌ای با کارشناسان فنی بلد تماس بگیرید تا شما را در این امر راهنمایی کنند.

– تعویض مرتب کیسه جاروبرقی یا خالی کردن آن از موارد مهم و پراهمیتی است که باعث می‌شود جاروبرقی شما بهتر کار کرده و طول عمر بیشتری را داشته باشد. به یاد داشته باشید که هیچ‌گاه نگذارید کیسه‌های جاروبرقی شما کاملا پر شود و سپس به تخلیه یا تعویض آن اقدام کنید، بلکه حداکثر این میزان را دو سوم ظرفیت کیسه جاروبرقی در نظر بگیرید.

– از مواردی که باید به خوبی و درستی به آن دقت شود، چگونگی جا زدن درست کیسه جاروبرقی در جای خود است. دقت در این مسئله باعث بهبود در عملکرد و کاهش خرابی در جاروبرقی شما خواهد شد.

– هر از چند گاهی رول برس جاروبرقی را حتما تمیز کنید، زیرا به مرور مواردی همچون مو و کرک به آن چسبیده و می‌توانند برس را خراب کرده یا از چرخش آن جلوگیری کنند. این مسئله باعث وارد آمدن فشار به جارو برقی خواهد شد، به همین دلیل وارسی دوره‌ای این بخش از ضروریات نگهداری صحیح جاروبرقی می‌باشد.

– جاروبرقی‌هایی که دارای فیلتر هستند، حتما باید به صورت دوره‌ای وارسی و تمیز شوند تا به عملکرد بهتر جاروبرقی کمک کنند. برای فیلترهای پلاستیکی و پارچه‌ای امکان شستشو وجود دارد، ولی فیلتر های کاغذی را باید هر چند وقت یک‌بار تعویض نمود.

– حواستان باشد در زمان جاروکشی سیم جاروبرقی را نکشید، این امر امکان خرابی در جاروبرقی را دوچندان خواهد کرد.

– در زمان جمع کردن اتوماتیک کابل برق جاروبرقی دقت داشته باشید تا کابل به نقطه‌ای گیر نکرده باشد.

– به یاد داشته باشید جاروبرقی‌هایی که دارای کیسه‌های یک‌بار مصرف هستند، باید پس از هر بار پر شدن دور انداخته شوند، زیرا امکان استفاده مجدد از آنها وجود نخواهد داشت. پس برای اینکه جاروبرقی شما سالم بماند بهتر است آنها را تعویض کنید.

– سعی شود جاروبرقی را در زمان طولانی روشن نگذارید. اگر قصد دارید زمان زیادی از جاروبرقی استفاده کنید، بهتر است پس از هر مدت زمان معین و کوتاه، چند دقیقه به جارو برقی استراحت دهید.

– در صورت ایجاد صداهای ناهنجار به سرعت به فکر رفع عیب دستگاه باشید، زیرا عدم توجه به آن ممکن است باعث خسارات بیشتر به جاروبرقی شما شود.

– زمانی که چیزی در لوله خرطومی جاروبرقی گیر کرده باشد، شما می‌توانید به وسیله ابزاری بلند مانند سیخ، شی گیر کرده را از لوله خرطومی جاروبرقی خارج کنید.

– عمر متوسط جاروبرقی ۸ سال است که شما می‌توانید با نگهداری درست از جارو برقی و رعایت نکات یاد شده، عمر آن رابیشتر کنید.

هزینه تعمیر جارو برقی پاکشوما

مسلما هزینه تعمیرجاروبرقی به عوامل مختلفی مانند نوع ایراد و استفاده از قطعات یدکی بستگی دارد که مطمئنا قیمت قطعه یدکی استفاده شده تاثیر مستقیمی بر روی قیمت تمام شده تعمیر جاروبرقی پاکشوما خواهد گذاشت. البته شایان ذکر است که اصلا جای نگرانی در این رابطه نیست. چون گروه حرفه‌ای فنی بلد تا آنجا که مقدور باشد بعد از عیب یابی جارو برقی پاکشوما ، قطعات معیوب را تعمیر کرده و نیاز به تعویض آنها را به حداقل می‌رساند.

همچنین در صورتی که قطعه نیاز به تعویض داشته باشد، شرکت فنی بلد با حداقل قیمت موجود در بازار و با کیفیت‌ترین قطعات را از هر برند در اختیار داشته و تعویض قطعه معیوب جاروبرقی شما را با نازل‌ترین قیمت انجام خواهد داد. برای اثبات این موضوع کافی است یک بار با ما همراه باشید تا مشتری همیشگی ما شوید.

نگران سرویس جارو برقی خود نباشید

تیم حرفه‌ای و باتجربه فنی بلد ارزش و کاربرد مهم لوازم خانگی شما را می‌دانند و سعی می‌کنند به خوبی، با دقت بالا و با استفاده از قطعات اصل و با کیفیت، کلیه لوازم خانگی موجود در بازار از جمله جاروبرقی‌های شما را در برندهای مختلف به بهترین نحو تعمیر جارو برقی پاکشوما را انجام می دهند.

گروه تعمیرکاران حرفه‌ای فنی بلد با دانش و آگاهی از تعمیر انواع جاروبرقی‌های خانگی و فروشگاهی و با در اختیار داشتن بهترین قطعات یدکی می‌توانند شما را در این مسیر یاری کنند.

خدمات دیگر

icon

Kay ۱۷ ۰۱ ۱۴۰۳

Hi there! Do you know if they make any plugins to help with SEO? I'm trying to get my site to rank for some targeted keywords but I'm not seeing very good gains. If you know of any please share.Thank you! You can read similar art here: Backlink Portfolio

icon

pooya ۲۴ ۱۲ ۱۴۰۲

جارو برقی مامانم مکش خیلی کمی داره

icon

فنی بلد ۲۴ ۱۲ ۱۴۰۲

لوله خرطومی و فیلترها و پاکت جاروبرقی را چک کنید.در صورت حل نشدن مشکل نیاز به سرویس و عیب یابی جاروبرقی پاکشوما هست.

icon

moosavi ۲۶ ۱۱ ۱۴۰۲

جاروبرقی پاکشوما من وقتی روشنه و استفاده می‌کنم، حس می‌کنم یهو داغ می‌شه.

icon

فنی بلد ۲۶ ۱۱ ۱۴۰۲

این مشکل احتمالاً از اینه که هوا توی دستگاه درست نمی‌چرخه یا فیلتر گرم شده. بررسی کنید که هوا به خوبی داخلش جریان داره و فیلترش هم تمیزه یا نه. اگه لازمه، سیستم خنک‌کننده‌ش رو هم چک کنید.

icon

fatemi ۱۳ ۱۱ ۱۴۰۲

درحالی که جاروبرقی پاکشوما من در حال کار است، یک صدای عجیب و غیرعادی احساس می‌شود

icon

فنی بلد ۱۳ ۱۱ ۱۴۰۲

ممکن است این صداها به علت حضور شیء خارجی در سیستم جاروبرقی یا خرابی در قطعات داخلی ایجاد شده باشد. جهت حل این مشکل، ابتدا جاروبرقی را خاموش کنید و قسمت‌های مختلف آن را باز نمایید تا مکان دقیق صدا را شناسایی کنید. در صورتی که قادر به رفع مشکل نیستید، توصیه می‌شود به یک تخصصی جاروبرقی مراجعه نمایید تا تعمیرات جاروبرقی پاکشوما لازم انجام شود.

icon

samira ۲۱ ۱۰ ۱۴۰۲

کلید روشن و خاموش جاروبرقی پاکشوما ما کار نمیکنه

icon

فنی بلد ۲۱ ۱۰ ۱۴۰۲

باید تعویض بشه

icon

paniz ۱۴ ۱۰ ۱۴۰۲

جاروبرقی پاکشوما من به طور ناگهانی خاموش شد چیکار کنیم؟

icon

فنی بلد ۱۴ ۱۰ ۱۴۰۲

ابتدا از کابل برق و پریز اطمینان حاصل کنید. سپس کلید روشن خاموش جاروبرقی را بررسی کنید. اگر مشکل رفع نشد، به تعمیرکار جاروبرقی پاکشوما متخصص مراجعه کنید.

icon

mohsen ۰۷ ۱۰ ۱۴۰۲

چرا برس جاروبرقی پاکشوما من نمی چرخد؟

icon

فنی بلد ۰۷ ۱۰ ۱۴۰۲

برس جاروبرقی را تمیز کنید اگر درست نشد امکانش هست مشکل مربوط به شکستگی تسمه ها باشه.

icon

nooshin ۳۰ ۰۹ ۱۴۰۲

جاروبرقی پاکشوما من بوی سوختگی می‌ده و دود می‌کنه راهنمایی میکنید لطفا

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۹ ۱۴۰۲

جاروبرقی را خاموش نموده و از هر گونه استفاده اجتناب فرمایید. به منظور بررسی دقیقتر و رفع مشکل، توصیه می‌شود برای تعمیر جارو برقی پاکشوما به تعمیرکار متخصص مراجعه کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

code