تعمیر سرخ کن

۲۷ ۰۲ ۱۴۰۰

تعمیر سرخ کن | امروزه دستگاه سرخ کن جزو ابزارهای مدرن برای آشپزخانه‌ها محسوب می‌شود که به منظور آشپزی در زمینه سرخ کردن کلیه مواد خوراکی کاربرد زیادی دارد. مسلما مانند هر وسیله و ابزار برقی دیگر، سرخ کن نیز به مرور و طی استفاده مکرر از آن ممکن است دچار ایراد و خرابی شود.

ایرادات اساسی و تخصصی حتما باید توسط تعمیرکاران حرفه‌ای و کاربلد انجام گیرد تا در اسرع وقت بتوانند سرویس سرخ کن شما را انجام دهند و مانند روز اولش به شما تحویل دهند.

خدمات ویژه تعمیر سرخ کن در فنی بلد

اولین قدم بعد از به مشکل خوردن دستگاه پیدا کردن یه مرکز تعمیرات سرخ کن مناسب است.مجموعه باید از تکنسین های با تجربه و با سابقه کاری بالا استفاده نماید که هر سه ماه دوره های آموزشی جدید را سپری کرده باشند و دوم اینکه با توجه وجود قطعات، با کیفیت های متفاوت در بازار، استفاده از بهترین قطعه موجب می شود تا عمر دستگاه بالاتر رفته و کم تر نیاز به عیب یابی سرخ کن پیدا شود.

بهترین خصوصیاتی که مجموعه خدمات سرخ کن ارائه می دهد به شرح زیر می باشد:

. پذیرش سریع درب منزل

. پیک رایگان برای تحویل و ارسال دستگاه

. سرعت بالا در تعمیرات و تحویل فوری دستگاه ( ۲ تا ۵ روز کاری)

.استفاده از قطعات با کیفیت و اصل

. ضمانت ۱۰۰ روزه بابت تعمیرات

مجموعه فنی بلد یکی از مجموعاتی است که تمام خدمات بالا را ارائه می دهد و در هنگام پیش آمدن مشکل برای سرخ کن میتوانید با ما تماس بگیرید. تکنسین های متخصص در سرویس سرخ کن به سرعت مشکل دستگاه شما را حل خواهند کرد.

کافی است روی آیکون موبایل کنار سایت کلیک نمایید و درخواست خود را مطرح نمایید. پیک های ویژه مجموعه به سرعت و بدون هیچ هزینه ای دستگاه را از شما تحویل خواهند گرفت و به سرعت عیب یابی سرخ کن شما را انجام می دهد.

اشکالات متداول در تعمیر سرخ کن و چگونگی رفع آنها

سرویس سرخ کن که روشن نمی شود

شاید برایتان زیاد اتفاق افتاده باشد که پس از زدن یک وسیله برقی خانگی به برق و فشردن کلید روشن آن دستگاه روشن نشود. همان‌طور که در مطالب قبلی نیز اشاره شد، در ابتدا از پریز دیگری استفاده کنید. اگر مشکل حل نشد به کابل و دوشاخه سرخ کن دقت کنید تا ایراد یا خرابی در آن به وجود نیامده باشد.

اگر این موارد علت خرابی نباشد، ممکن است ایراد از معیوب بودن ترموستات سرخ کن باشد. علت آن هم عدم ارتباط الکتریکی پلاتین‌های ترموستات به دلیل فرسودگی ترموستات می‌تواند باشد. ساده‌ترین حالت برای رفع این مشکل تعویض ترموستات است.

البته در سرخ کن‌های جدید بردهای الکترونیکی زیادی نیز وجود دارد. اگر دستگاه شما از این دسته سرخ کن‌ها است، ممکن است یکی از علل روشن نشدن سرخ کن ایراد و خرابی در برد الکتریکی آن باشد. برای اینکه کافی است یکی از خازن‌های مدار موجود در سرخ کن خراب یا فرسوده شده و درست عمل نکند و این باعث شود تا دستگاه روشن نشود.

–  عیب یابی سرخ کن که مواد غذایی داخل آن می سوزد

علت این مسئله معمولا ایجاد گرمای بیش از حد در سرخ کن است. این مسئله معمولا زمانی رخ می‌دهد که پلاتین‌های ترموستات به یکدیگر جوش می‌خورند. این مسئله باعث می‌شود حرارت شدت یافته و مواد غذایی داخل سرخ کن بسوزد. برای رفع آن نیز تعویض پلاتین‌های ترموستات راهکار نهایی است.

سرخ کن به صورت اتوماتیک خاموش نمی‌شود

این ایراد نیز بارها ممکن است برای سرخ کن ایجاد شود. این مسئله دلایل متعددی می‌تواند داشته باشد. ممکن است تایمر سرخ کن خراب شده باشد یا پلاتین‌های ترموستات جوش خورده یا ایراد پیدا کرده باشند. اگر چه می‌توان با تعویض موارد یاد شده این مشکل را حل کرد، ولی برای اطمینان بیشتر و حل این مشکلات معمولا باید به متخصصان و تعمیرکاران حرفه‌ای رجوع کنید. گروه فنی بلد در هر زمان و مکان آماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز می‌باشد.

–  تعمیرات سرخ کن که با روشن شدن ناگهان جرقه می‌زند

معمولا دلیل اصلی ایجاد این مشکل ایراد در پریز یا دوشاخه است که با تعمیر یا تعویض آنها می‌توان این مسئله را حل کرد. اگر این مسئله حل نشد باید قاب سرخ کن را باز کرده و مدار داخلی را بررسی نمود تا منطقه اتصالی را پیدا کرد.

– در هنگام فشردن کلیدهای سرخ کن هیچ عکس‌العملی در صفحه نمایش مشاهده نمی‌شود

سرخ کن‌های جدیدی که دارای میکروسوئیچ و صفحه نمایش هستند، ممکن است به دلایل مختلفی همچون گرم شدن زیاد دستگاه دچار نقص فنی شوند. در ابتدا باید بدنه سرخ کن را باز کنید تا بتوانید ببینید که آیا پایه‌های میکروسوئیچ از مدار جدا شده‌اند یا خیر.

اگر مدار مشکلی نداشت و اتصالات درست بودند، احتمال خرابی در خود میکروسوئیچ محتمل‌تر است. در این حالت به دلیل پیچیده بودن تعمیر میکروسوئیچ بهتر است با خیالی راحت این مسئله را به کارشناسان فنی بلد بسپارید.

– سرویس سرخ کن که پس از داغ شدن روغن، لامپ هشدار روشن نمی‌شود

از دلایل عمده و اصلی روشن نشدن چراغ هشدار داغ شدن روغن، می‌تواند جوش خوردن پلاتین ترموستات باشد که نیاز به تعمیر اساسی یا در صورت عدم موفقیت نیاز به تعویض آنها است.

– عیب یابی سرخ کن که در هنگام استفاده از سرخ کن فیوز می‌پرد

هر زمانی که این اتفاق رخ می‌دهد باید به دنبال اتصالی در سیم‌های سرخ کن خود باشید. اگر از سالم بودن پریز و دوشاخه سرخ کن اطمینان پیدا کردید، باید سرخ کن را باز کرده و مدارات داخلی آن را بررسی کنید تا در قسمتی از مدار سیم‌ها به هم اتصال نداشته باشند. خراب شدن هادی‌های سرخ کن یا عدم چفت شدن درست بدنه و قطعات در جای خود می‌تواند از دلایل عمده دیگر این مسئله باشد.

تعمیر سرخ کن در فنی بلد

تعمیرکاران و کارشناسان زبده فنی بلد با تمامی نام‌های آشنا و غیرآشنای سرخ کن‌های موجود در بازار آشنایی لازم را داشته و از نظر فنی اطلاعات کافی و وافی را در این زمینه در اختیار دارند.

. تعمیرکاران فنی بلد با سپری کردن دوره‌های آموزشی مستمر و کسب تجربه بالا توانسته‌اند سرویس سرخ کن را در کلیه برندها را به راحتی انجام داده و در اسرع وقت تحویل مشتریان عزیز دهند.

خدمات دیگر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

code