تعمیر پنکه پارس خزر


تعمیر پنکه پارس خزر | دستگاه پنکه یکی از لوازم خانگی است که ممکن است دچار مشکل شود و نیاز به تعمیرات پنکه پارس خزر داشته باشید. این مشکل ممکن است از عدم استفاده صحیح و یا گذشتن عمر قطعات دستگاه به وجود آید. در بعضی مواقع استفاده از خدمات درست یک مجموعه، موجب می شود تا با هزینه مناسب تر پنکه شما به مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد و احتیاجی به خرید دستگاه جدید با هزینه بالا نباشد.

خدمات ویژه تعمیر پنکه پارس خزر در فنی بلد

اولین قدم بعد از به مشکل خوردن دستگاه پیدا کردن یک مرکز تعمیر پنکه رومیزی و ایستاده مناسب است.مجموعه باید از تکنسین های با تجربه و با سابقه کاری بالا استفاده نماید که هر سه ماه دوره های آموزشی جدید را سپری کرده باشند و دوم اینکه با توجه وجود قطعات، با کیفیت های متفاوت در بازار، استفاده از بهترین قطعه موجب می شود تا عمر دستگاه بالاتر رفته و کم تر نیاز به تعمیر پنکه پارس خزر پیدا شود.

بهترین خصوصیاتی که مجموعه که خدمات سرویس پنکه ارائه می دهد به شرح زیر می باشد:

. پذیرش سریع درب منزل

. سرعت بالا در تعمیرات و تحویل فوری دستگاه ( ۲ تا ۵ روز کاری)

.استفاده از قطعات با کیفیت و اصل

. ضمانت ۱۰۰ روزه بابت تعمیرات

مجموعه فنی بلد یکی از مجموعاتی است که تمام خدمات بالا را ارائه می دهد و در هنگام پیش آمدن مشکل برای پنکه میتوانید با ما تماس بگیرید. تکنسین های متخصص در تعمیر پنکه ایستاده و رومیزی به سرعت مشکل دستگاه شما را حل خواهند کرد. کافی است روی آیکون موبایل کنار سایت کلیک نمایید و درخواست خود را مطرح نمایید.

 

مشکلات رایج در تعمیرات پنکه پارس خزر

 

عیب یابی پنکه ای که با زدن کلید روشن نمی شود

این مسئله می‌تواند علل زیادی داشته باشد. بهتر است مثل همه آموزش‌های دیگر ابتدا از درست بودن پریز برق مورد استفاده خود مطمئن شوید. برای آزمایش کافی است که دوشاخه پنکه را در پریز دیگری زده و مجددا آن را آزمایش کنید یا با فازمتر از داشتن برق در پریز مطمئن شوید.

علت بعدی دوشاخه خود پنکه است. دوشاخه پنکه در بخش اتصال به دوشاخه یا در قسمت اتصال به بدنه پنکه ممکن است به مرور زمان و کبه دلیل شیدگی یا ضربه قطع شده باشد. باز کردن و مشاهده اتصال کابل‌های برق با سر دوشاخه و اتصال آن به مدار داخلی پنکه می‌تواند راهگشا باشد.

به غیر از این موارد ممکن است صفحه کلید پنکه دچار ایراد الکتریکی یا مکانیکی شده باشد. در زمانی که پنکه را از برق کشیده‌اید، کلیدها و نحوه اتصالشان را در مدار پنکه بررسی کنید.

اگر در زمان فشردن کلید پنکه فیوز قطع می‌شود، نشان‌دهنده اتصالی مهم در بخش مداری یا موتوری پنکه است. شاید با باز کردن پنکه و بررسی مدار بتوانید این اتصالی را بیابید و رفع کنید.

گاهی اوقات این مسئله به موتور پنکه بر می‌گردد، بنابراین اگر در ظاهر موتور و سیم‌های متصل شده ایرادی مشاهده کردید، احتمال سوختگی موتور زیاد است. به یاد داشته باشید که در این جور مواقع حتما باید برای تعمیرات اساسی پنکه پارس خزر خود را به تعمیرکاران ماهر بسپارید، چون رفع این‌گونه اتصالات کار تعمیرکاران حرفه‌ای است و دستکاری زیاد توسط شما ممکن است برای شما خطرساز باشد.

تعمیر پنکه پارس خزر که پروانه دمنده سرعت کمی دارد

معمولا با تغییر کلید میزان سرعت بر روی پنکه، سرعت گردش پروانه پنکه نیز تغییر کرده و کم یا زیاد می‌شود. ولی اگر این اتفاق رخ نداد، علت آن می‌تواند از ضعیف بودن برق منطقه شما باشد.

برای آزمایش این مسئله کافی است در ساعات مختلف و در چند روز این مسئله را آزمایش کنید. اگر دور پروانه پنکه در برخی ساعات درست بود، پس همین مسئله عامل اصلی اشکال در پنکه شما است، ولی اگر همچنان این مسئله ادامه‌دار شد احتمال دارد موتور پنکه شما نیم‌سوز شده باشد. معمولا در این حالت موتور قابل تعمیر بوده و با تعویض استاتور مشکل رفع و از سوختن کامل موتور جلوگیری خواهد شد.

– در هنگام استفاده در دورهای بالا پنکه دچار لرزش می‌شود.

سرویس پنکه ای که در دور های بالا دچار لرزش می شود

در حالت عادی این مسئله نباید اتفاق بیفتد. این موضوع می‌تواند از شکستگی در پروانه پنکه حادث شود که با تعویض پروانه آن قابل رفع است. اگر این مورد نبود احتمال خرابی بوش‌های پنکه محتمل‌تر است. خرابی بوش ‌ها به علت فرسودگی معمولا رخ می‌دهد که با تعویض آن این مسئله برطرف خواهد شد.

تعمیرات انواع پنکه در فنی بلد

گروه حرفه‌ای فنی بلد متشکل از تعمیرکاران حرفه‌ای و زبده و باتجربه بالا تمامی وسایل خانگی شما را به بهترین نحو تعمیر و در اسرع وقت به شما تحویل می‌دهد. این گروه با استفاده از قطعات یدکی مرغوب از همه برندهای موجود در ایران پشتیبانی کرده و کلیه پنکه‌های رومیزی، ایستاده، پایه بلند، سقفی و مه‌پاش را تعمیر می‌کند.

 

خدمات دیگر

icon

saadati ۲۴ ۱۲ ۱۴۰۲

پنکه بوی سوختگی میده

icon

فنی بلد ۲۴ ۱۲ ۱۴۰۲

احتمالا از موتور پنکه یا قسمتهای دیگر پنکه به دلیل خرابی است. در این صورت، بهتر است پنکه را به یک مرکز تعمیرات پنکه پارس خزر معتبر ببرید.

icon

farhad ۲۶ ۱۱ ۱۴۰۲

درود برشما آقای مهندس پنکه پارس خزر ما وقتی دور بالا میذاریمش خیلی میلرذه باید چیکا کنیم؟

icon

فنی بلد ۲۶ ۱۱ ۱۴۰۲

یا پروانه پنکه شکسته یا بوش ها خراب شدن که باید تعویض شوند.

icon

naderi ۱۲ ۱۱ ۱۴۰۲

پنکه پارس خزر روشن نمیشه

icon

فنی بلد ۱۲ ۱۱ ۱۴۰۲

لازمه پنکه را برای تعمیر پنکه پارس خزر نزد یک متخصص ببرید.

icon

zamani ۲۱ ۱۰ ۱۴۰۲

کلید روشن و خاموش پنکه پارس خزر کار نمیکنه

icon

فنی بلد ۲۱ ۱۰ ۱۴۰۲

احتمالا باید تعویض بشه

icon

marzi ۱۴ ۱۰ ۱۴۰۲

پنکه پارس خزر ما وقتی روشن میکنیم خیلی می لرزه

icon

فنی بلد ۱۴ ۱۰ ۱۴۰۲

ممکنه به دلیل شکستگی پره‌ها و فرسودگی در بوش باشه. این اجزاء را با دقت بررسی نموده و در صورت نیاز، تعمیرات لازم را انجام دهید. اگر تجربه‌ی اینکار با استفاده از ابزارهای مناسب را ندارید، به منظور تعمیر پنکه پارس خزر ،از تکنسین های ماهر فنی بلد کمک بگیرید.

icon

javadi ۰۷ ۱۰ ۱۴۰۲

وقتی پنکه پارس خزر ما روشنه موتورش خیلی داغ میکنه

icon

فنی بلد ۰۷ ۱۰ ۱۴۰۲

علت اصلی داغ شدن پنکه در هنگام کارکردن، نیم سوز شدن سیم پیچ پنکه و ممکنه ایراد در خازن و بوش پنکه هم باشه که با تعمیرات پنکه پارس خزر درست میشه.

icon

zhina ۳۰ ۰۹ ۱۴۰۲

علت خنک نکردن پنکه پارس خزر چیه

icon

فنی بلد ۳۰ ۰۹ ۱۴۰۲

باید بررسی دقیق انجام بشه

icon

jalali ۱۶ ۰۹ ۱۴۰۲

وقتی پنکه رو روشن میکنیم نمی چرخه مشکلش چیه؟ ممنون

icon

فنی بلد ۱۶ ۰۹ ۱۴۰۲

جریان برق ضعیف نشده؟ پره ها گیر ندارن؟ اگر این موارد رو چک کردید و مشکل نداشتن احتمالا سرعت پنکه تنظیم نیست. اگر مشکل هیچ یک ازموارد گفته شده نبود باید با مرکز تعمیر پنکه پارس خزر تماس بگیرید تا بررسی دقیق تری انجام بشه.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

code